Skip to content

<

Relikts

A cache by arnis357 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 04/19/2015
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: large (large)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Slēpnis satur jau ierastas lietas - viesu grāmatiņu, zīmuli un tā asināmo, taču vietas pietiks arī dažādiem ģeonieciņiem un ceļojošiem objektiem.

Blakus esošo māju saimnieks par slēpni ir informēts, tāpēc meklējiet droši.
 


Pirms kāda laika sagadījās braukt pa šo lauku ceļu un pēkšņi manu uzmanību piesaistīja ļoti interesanta padomju laiku degvielas uzpildes stacija, kuru nolēmu parādīt arī Jums. Tāda, pavisam maziņa, bet ļoti labi saglabājusies, un pat ar būdiņu operatoram. Kā no padomju laiku kino klasikas ... Domājams, ka tā kalpojusi tikai vietējo lauksaimnieku vajadzībām.

Uz būdiņas sienām ir saskatāmas ar krītu rakstītas atzīmes, kas varētu būt savdabīgs uzskaites žurnāls vai parādnieku reģistrs. Kā zināja stāstīt netālu esošo māju saimnieks, vēl atmodas laiku sākumā cisternās esot bijusi degviela.

Pārsteidzoši, ka šis objekts nav zudis metāla tīkotāju darbības rezultātā. Varbūt tam par iemeslu ir netālu esošās mājas, kas to lai zina. Domāju, ka mūsdienās šādas vietas vairs nav bieži sastopamas.

Veiksmi!
 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.