Skip to Content

This cache has been archived.

Křeníci: je čas :)

Díky za hezké odezvy na náš event :-)

More
Event Cache

Terezínské hry 2015 - THE MAZE RUNNER

A cache by JerryT & Blanka team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, May 30, 2015
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zabavne soutezni doplnkovy event k megaeventu Terezinske hry 2015. Prijdte si zasoutezit, ci si jen vyzkouset spojeni orientacniho behu a labyrintu :-). Projit ci probehnout se v nasem bludisti Vam zabere do 5 minut, zavodakum tak polovinu :). Tesime se na Vasi navstevu a Vase vykony :)


Terezínské hry 2015

-

THE MAZE RUNNER

aneb

mistrovství v bloudění

Milí přátelé, geonadšenci, milovníci nových výzev a příjemné zábavy. Připravili jsme si pro Vás soutěž v nové disciplíně, užívané jako zábavný trénink pro malé orientační běžce

!!!STOP STAV!!!
Děkujeme :)




Orientační běh je disciplína, kde při běhu v prostředí lesů, luk a skal s buzolou a mapou v ruce se Vám často stane, že se ocitnete na jiném místě, než jste mysleli že jste a hlavně jinde, než jste chtěli .

Abychom Vám tento pocit zprostředkovali, aniž bychom Vás hnali do zmíněných terénů či na delší vzdálenosti a vy si potrénovali svůj orientační smysl s minimální až žádnou fyzickou námahou. Skloubili jsme propozice orientačního mikrosprintu a jak jinak zajistit bloudění, než zasazením do bludiště.

Teď si pojďme říci něco bližšího, kde si celou tu taškařici můžete vyzkoušet a v čem to celé bude spočívat.

Kdy? –
v sobotu 30. května v časech 9:00 až 12:00 a 14:00 až 18:00

Kde? – na úvodních souřadnicích

Oč? – o hodnotné ceny pro první 3 ve čtyřech kategoriích, bonusová cena za rekordní čas a žádný z účastníků nejmladší kategorie neodejde s prázdnou
Vyhlášení výsledků mezi 19-20h!

Zač? – startovné 20,- Kč za startujícího (placeno na registraci megaeventu a obsahuje pamětní CWG)


Kdo? – závod je naprosto pro všechny a závodit se bude ve čtyřech kategoriích ( droboť do 10let, mladé naděje 11-15let, ženy 16+ a muži 16+)

Jak? – Každý účastník obdrží na startu bludiště mapku labyrintu s 10 kontrolami které musí ve správném pořadí oběhnout (či obejít, záleží na zvolené taktice a nasazení ) a kleštičkami označit do závodní karty též obdržené na startu.
V labyrintu bude umístěno 15 kontrol, tudíž 5 z nich navštívit nemáte a slouží pouze pro zmatení. Do bludiště budou vždy vbíhat dva závodníci současně, aby se docílilo závodní drmatičnosti, ale budou míti lehce odlišné pořadí kontrol, tudíž se budou pouze míjet a nemít až takový přehled jak na tom soupeř je. Každopádně jediným soutěžním parametrem je výsledný čas, samozřejmě při správném označení kontrol
. Bližší instrukce na místě před Vaším startem

Jak se přihlásit?
Will attend s upřesněním počtu starujících za nick, rozděleno do kategorií a vybrání startovního času viz tabulka.

Co potřebujete?
Nic. Vše potřebné Vám dáme, vy se jen nezapomeňte přihlásit a na místě registrace zaplatit startovné


Přijďte si zabloudit, těšíme se na Vás!

JerryT & Blanka team + geokladno

PS : prosíme všechny, aby si účast na eventu logovali pouze pokud se ho aktivně zúčastní a byli tak fér k ostatním i sami sobě.




Výsledkové listiny


Kategorie – děti do 10 let


1.

SPIDER TOMIK

04:09:00

2.

TEMPO BERUŠKA (TEMPO TEAM)

04:22:00

3.

HLAVSICOVA

04:56:00

4.

KATE.SCHUMACHER

04:58:00

5.

ANINI

04:59:00

6.

VLČATA SKOKANI - RIKKI

05:03:00

7.

VANKY

05:12:00

8.

ZAJACOVI - MATĚJ

05:25:00

9.

HUDY FAMILY & BRONTI

05:36:00

10.

DIABLO 74 - JUNIOR

05:37:00

11.

MARKULINI I

06:12:00

12.

DROWNED FAMILY - KAČKA

06:26:00

13.

PRĎUCHOVÉ

06:28:00

14.

ŠVIRI

06:38:00

15.

VLČATA SKOKANI - EMMET

06:42:00

16.

VLČATA SKOKANI - KINDER

06:56:00

17.

VLČATA SKOKANI -SKLUZ

07:06:00

18.

VLČATA SKOKANI - PLAVÁČEK

07:10:00

19.

PS VETERÁNI KLADNO – ONDRA ŠIMEK

07:11:00

20.

PS VETERÁNI KLADNO – MATĚJ ŠIMEK

07:12:00

21.

DEJWY - DOMČA

07:31:00

22.

KAREL 50

07:34:00

23.

PS VETERÁNI KLADNO - KLÁRKA

08:03:00

24.

DEJWY - ÉLA

08:43:00

25.

FILDA 06

08:51:00

26.

PS VETERÁNI KLADNO - KRYŠTOF

09:03:00

27.

DROWNED FAMILY- LUCKY BĚLA

09:19:00

28.

PS VETERÁNI KLADNO - JOHANKA

09:48:00

29.

DENYW

10:21:00

30.

VLČATA SKOKANI - DRAG

11:05:00

31.

VLČATA SKOKANI - BRUNO

12:56:00

32.

PS VETERÁNI KLADNO - KÁJA

13:01:00

33.

PS VETERÁNI KLADNO - PETRA

13:09:00

34.

PS VETERÁNI KLADNO - TOMÁŠ

13:11:00

35.

PS VETERÁNI KLADNO - VERONIKA

15:26:00





Kategorie – mládež 11-15 let

1.

SILVER 4

02:53:00

2.

JACK 99957

03:22:00

3.

ZÁCHRANÁŘ

03:29:00

4.

HLAVSIC

03:55:00

5.

ONYBAZMEK

03:57:00

6.

ZUZUKŘEČEK

04:16:00

7.

DÁKA TEAM

04:20:00

8.

LUCIUS. HLODAVEC

04:22:00

9.

FAIFEROVI

04:38:00

9.

KNEDLI99

04:38:00

11.

PRKIN

04:47:00

12.

ZAJACOVI - VERČA

05:10:00

13.

MARKULINI II

05:11:00

14.

POUSTAK

05:29:00

15.

PIP02

05:46:00

16.

KAFTANKAJ

05:47:00

17.

ANINI

06:32:00

18.

VISION.M

06:42:00

19.

GIRL007

07:04:00

20.

REBEKA

07:14:00

21.

GEOKOPRETINA TEAM

07:30:00

22.

VANKY

07:42:00





Kategorie – ženy/women 16+

1.

PANĎATA

02:44:00

2.

SEVVO

02:49:00

3.

Z.SMISEK

03:08:00

4.

ANDY1409

03:09:00

5.

MUZZLES

03:16:00

6.

DEJWY - LŮCA

03:17:00

7.

GEOCULE

03:22:00

7.

GEOKOPRETINA TEAM

03:22:00

8.

MALUSCHWER

03:30:00

9.

ZAJACOVI - LUCI

03:31:00

10.

ZUSAF - ZUZKA

03:41:00

11.

SILVER 4

03:43:00

11.

MKURAJDA

03:43:00

13.

PAVOUČEK86

03:44:00

14.

DANCOVA

03:54:00

15.

LUTER995

03:59:00

15.

VEVE44

03:59:00

17.

EVCA.N

04:00:00

18.

LEOPARD&CHERRY

04:01:00

19.

JEŽCI SOKOLOV

04:06:00

20.

ADAM A VERU

04:12:00

21.

ANINI

04:20:00

21.

FAIFEROVI

04:20:00

23.

FANDA199 - EVA

04:28:00

23.

CZEGROUP

04:28:00

25.

JASI 21

04:31:00

26.

JOHN.NASH

04:39:00

27.

RENNEK

04:42:00

28.

BERUNDA

04:56:00

28.

KAMISKA-A

04:56:00

30.

HOZOVKA

04:58:00

31.

ISABELLA 2011

05:00:00

32.

JAJIK

05:05:00

33.

MIRINKO

05:06:00

34.

IVANA 26

05:08:00

35.

MARKULINI III

05:17:00

36.

LUPPIK

05:20:00

37.

GABRIELA91

05:30:00

38.

MTOWAMBU

05:34:00

38.

MAJDA1

05:34:00

40.

JEZMYS.CZ

05:35:00

41.

LISKJO

05:50:00

42.

TOMIQ CZ

05:59:00

43.

&PETA

06:26:00

44.

KOMETA

08:38:00

45.

REBEKA

10:57:00

46.

KAREL 50

DNF







KATEGORIE – MUŽI/MEN 16+

1.

NEXUS

02:32:00

2.

GIOVANBRONGHORST

02:38:00

3.

BINTUR0NG

02:50:00

4.

MARKULINI IV

02:52:00

5.

OLSON.VS TEAM

02:53:00

5.

HANDOGG

02:53:00

7.

MÍFAKOVCI

02:58:00

8.

MINIGIBBONI

03:03:00

9.

MIMOZAKON

03:04:00

10.

MIKL_H

03:06:00

11.

NOROM 82

03:08:00

12.

3,14D

03:09:00

13.

TSCHUGO1

03:11:00

14.

LEOPARD & CHERY

03:15:00

15.

HORLUCK

03:17:00

15.

JUNIOR 86

03:17:00

17.

MISCHAN

03:18:00

18.

GEOMADY

03:21:00

18.

FRENKONIX

03:21:00

20.

ADAM A VERU

03:22:00

21.

VALECNIK

03:27:00

22.

SISIK 88

03:28:00

22.

JERRY 33

03:28:00

24.

NPETER.F

03:30:00

24.

IVANA 26 - JARYN

03:30:00

26.

RABITT PF

03:31:00

27.

KUBÍK

03:34:00

27.

MÁLA

03:34:00

27.

JOENK 59

03:34:00

30.

MACLUKÝSCI

03:35:00

31.

HUNTER JOHN

03:36:00

31.

WBART

03:36:00

31.

KOHOUTÍCI - PETR

03:36:00

34.

BAIKEN

03:37:00

35.

MAK-CZ

03:40:00

36.

MAKRIDA

03:41:00

37.

LUBKA 19

03:42:00

37

PANĎATA

03:42:00

39.

HODINÁŘ

03:43:00

39.

ANDASOS

03:43:00

39.

MARTINLEON

03:43:00

42.

BOBISS

03:46:00

42.

DEJWY

03:46:00

44.

PAVOUK.SARIK

03:47:00

45.

JEDIE

03:50:00

46.

KARAMELA

03:52:00

47.

BARBUS 61

03:55:00

47.

SEBECEKKOKI

03:55:00

49.

ROZŠAFIN

03:56:00

50.

DRIVER 239

03:58:00

51.

CROSSMEDA

03:59:00

52.

WERI.CZ

04:00:00

52

KOHOUTÍCI - PAVEL

04:00:00

54.

TOMIQ.CZ

04:02:00

55.

ZAJACOVI - MICHAL

12:20:00

56.

ALI.KR

04:06:00

56

SOUMARR

04:06:00

56.

WALKYRY2014

04:06:00

59.

KOLLL

04:08:00

60.

ADRIAN666

04:14:00

61.

MKAČER

04:15:00

62.

KAKTANKAJ

04:17:00

63.

TEMPO TEAM

04:19:00

64.

RE=BELL

04:20:00

65.

LISTONOS 13

04:28:00

66.

LUPIKK

04:34:00

67.

TULÁK

04:42:00

68.

FANDA 199

04:54:00

69.

KAREL 50

04:55:00

70.

PRKIN

04:57:00

71.

MOSTEČÁK - IVANA26

04:58:00

72.

JIROSLAV88

05:00:00

72.

MTOWAMBU

05:00:00

74.

PAULIE 42

05:08:00

75.

BAJIK

05:13:00

76.

LUTER 955

05:14:00

77.

KORALEK 1528

05:17:00

78.

TOM

05:18:00

79.

FAIFEROVI

05:26:00

80.

GEO.LUKI

05:32:00

81.

PADLOCK77

05:34:00

82.

JEŽCI-SOKOLOV

05:37:00

83.

SHARK_CZ

06:01:00

84.

TĚŽAŘ RALF

07:24:00


















Additional Hints (Decrypt)

arobwgr, xnmqrub ilzbgnzr :)

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)



 

Find...

711 Logged Visits

Write note 27     Archive 1     Will Attend 154     Attended 522     Publish Listing 1     Announcement 6     

View Logbook | View the Image Gallery of 145 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.