Skip to Content

<

Pedyovnik

A cache by PedyG Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/09/2015
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Pedyovník


Dlouho sem hledal strom, co si o pixlu říká, sice krásnéch buků s parametry sem našel desítky, nějak mě to táhlo trošku jinam, přece jen listnáčů je naprostá většina, skálu už založenou mám 2x a něco časem ještě přibude. Tak proč se nepřifařit do projektu stromovníků a jeden taky nezaložit? Při betatestu jedné keše sem na tohohle krasavce narazil a druhé den už sem umísťoval keš.https://d1u1p2xjjiahg3.cloudfront.net/cb55c5f3-01d5-4702-a54f-1ccb73b87d90.jpg Pohled od keše na jih

Nejedná se o klasickou stromovku, z naprosté většiny výstupu jde o "žebřík" , keš je vysoko - více než 10 metrů, než 20 metrů i než 30 metrů. Letmé změření lanem určilo hodnotu 32,5 metru, ale díky dalším kačerům upřesněno na hodnotu rovnéch 37 :) Přístup na první větve - ty zdravé, zelené! vám zajístí i 30tka lano. Zbytek je pak free solo, přijištění smycema nebo třeba výstup ve dvou či cokoliv dle vlastních zkušeností a zvyklostí. Z východní strany sem pro snadnější nahazování a slaňování odřezal několik pater suchéch haluzí. Ať to tady neni uplne hate, co musite překonávat za bordel.


Keš je na vlastní nebezpečí a uvedený terén skutečně odpovídá realitě!
To znamená výbavu a parťáka k němuž máte důvěru je minimum k odlovu.


horolezecká metodika
výstup do koruny stromu

Nikoho k odlovu nenutím, pokud svítící keš na mapě nemůžete překousnout, vpravo se nachází tlačítko "Ignore"


Keš je z dobrého úhlu a přesného místa viditelná i ze země. Pokud si nejste jisti, tak věřte, že je to ten největší z velikánů s průměrem 306 cm měřeno 1m nad zemí.


Další stromovníky
HaRaKovník
Mopepovnik

Keš je součástí mého vznikajícího micro projektu NE pod D5 nebo T5 - n. five by PedyG

https://d1u1p2xjjiahg3.cloudfront.net/a5fcb467-eddd-44c1-91aa-1bed53c861e3.png
Poděkování

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.