sinus90: Ezzel a ládával mindig baj volt. A régi helyén, szemben lehetett látni a Visegrádi Várat. Rengetegszer eltünt és mindenki pótolta. Új helyet kerestem, de onnan is gyorsan eltünt, azt is pótolta valaki, az is eltűnt.
Meguntam ezt a helyzetet, így a ládát megszüntetem!
Köszi az eddigi megkereséseket és mindenkinek a pótlásokat is.