Skip to content

This cache has been archived.

GeoLog81: Czas usunąć z mapy.

More
<

We play (wherigo) anywhere

A cache by GeoLog81 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 25 July 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Event jest poświęcony przede wszystkim scenariuszom Wherigo typu Play Anywhere. Event jest zlokalizowany na łączkę, która idealnie nadaje się do ich rozgrywania. Zapraszam pomiędzy godziną 11 a 11:30. Przy ładnej, albo chociaż znośnej pogodzie event się na pewno przeciągnie.

 


Po tym, jak przytargałem do Polski 2 cartridge Wherigo typu Play Anywhere, kilku keszerów zasugerowało, że powinienem zrobić event, który wprowadzi ludzi do ich rozgrywania. Wprawdzie moje doświadczenie w rozgrywaniu tego typu scenariuszy, jak także Wherigo w ogóle jest dość ograniczone, niemniej jednak doświadczenie w organizowaniu eventów mam już całkiem przyzwoite ;) i wiem, że taka idea może jak najbardziej wypalić.

W związku z tym zapraszam w sobotni poranek na całkiem miłą łączkę, mającą słuszny rozmiar, a przy tym umiarkowanie uczęszczaną, jako planszę do rozgrywek. Oficjalna część eventu odbędzie się w godzinach 11:00-11:30, ale to tylko wariant awaryjny, na wypadek, gdyby pogoda była bardzo niesprzyjająca. Przy słonecznej pogodzie event na pewno potrwa znacznie dłużej.

Oprócz sprzętu oczywistego (telefon, ew. Garmin z obsługą Wherigo, parasolka, ew. awaryjne źródło zapytania), jeśli ktoś ma, proszę zabrać jakieś pachołki, chorągiewki do wbijania itp., cokolwiek, co nadaje się do oznaczania pozycji na planszy. To znacznie ułatwi rozgrywkę. Niestety, sam prawdopodobnie czegoś takiego nie wygrzebię.

Do rozgrywki proponuję następujące scenariusze, Geo-Memory i Die Hard, na podstawie których zarejestrowałem listingi w Warszawie. Scenariusze, których nie rozegrałem, ale które możemy spróbować, w zależności od entuzjazmu, rozkminić razem: Cachopoly (do którego potrzebny jest jeszcze plan planszy), Speed Dating i Die verrückte Ampel. Już zupełnie opcjonalnie scenariusz, który wprawdzie pomyślnie rozegrałem, ale jest tylko w wersji niemieckiej: 4 Bilder. Jeśli ktoś znajdzie jakiś inny, interesujący scenariusz, to jak najbardziej możemy go spróbować, tylko proszę wcześniej wrzucić go do logu, żeby wszyscy mieli możliwość go pobrać na swoje urządzenia. 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.