Skip to Content

This cache has been archived.

Rarášek: Děkujeme za všechny logy, jsme za organizátory velmi rádi, jestli se program alespoň trochu líbil. Budeme se těšit pokud všichni dorazíte na budoucí ročník, pokud se vše zadaří naplánovat a zorganizovat na naší straně :)
Zahradničení zdar!

More
<

Dědictví chamtivého lorda

A cache by Rarášek&Maxinoha Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 21 November 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Líbí se Vám zámecké prostředí? Chcete se v něm setkat a popovídat si s ostatními? Chcete vidět divadelní představení a vědět, kdo zdědí bohatství po zesnulé hraběnce? Máte rádi šifry a máte soutěživého ducha? Zveme Vás 21. listopadu na zámek Sychrov.


Přijměte pozvání na setkání kačerů na zámku Sychrov a na něj navazující neoficiální program začínající konverzační komedii. Jde o divadelní představení „Dědictví chamtivého lorda“ a s ním spojenou šifrovací hru. Oficiální setkání proběhne na čestném dvoře zámku Sychrov, divadlo pak v interiérech a šifrovací hra v zámeckém parku.

Program eventu

Sejdeme se na výchozích souřadnicích (čestný dvůr u kašny) v 16:00. Zde se můžete těšit na setkání s kolegy kačery, pro zájemce bude připravena jednoduchá vědomostní hra týkající se zámku s malou odměnou. Pro všechny účastníky zde také bude připraven teplý nápoj, abychom se v chladném počasí zahřáli. Bohužel z důvodu přípravy navazujícího neoficiálního programu bude již před začátkem eventu uzavřen zámecký park.

Navazující neoficiální program

V 18:00 začne, pro omezený počet přihlášených, divadelní představení „Dědictví chamtivého lorda“. Během řešení detektivního příběhu mimo jiné navštívíte velkou jídelnu, knihovnu či královská apartmá. Můžete se těšit na mrazivou atmosféru nočního zámku a v následující šifrovací hře také na zámecký park pod rouškou tmy.

Divadelní představení je otevřeno veřejnosti (v jiných časech), ale na rozdíl od ní je na něj navázána zmíněná šifrovací hra, jejíž část se bude konat, v době eventu veřejnosti uzavřeném, nočním zámeckém parku a v zázemí čistě pro účastníky neoficiálního programu. Můžete se těšit na šifry tématem navazující na divadelní hru a hledání indicií v nočním parku za svitu kačerských baterek.

Pokud jste náhodou byli účastníci předchozího eventu GC4M0PX „Tajemství zámku sira Blakea”, těšte se na podobnou taškařici a nový navazující program – rozhodně se nemusíte bát, že byste věděli, do čeho půjdete.

 • 16:00 - Začátek eventu
 • 16:00 – 18:00 – Oficiální geocaching event (neomezený kapacitou)
 • 18:00 - Začátek neoficiálního programu pro omezený počet přihlášených účastníků
 • 18:00 – 19:00 – Divadelní představení „Dědictví chamtivého lorda“
 • 19:00 – 20:00 – Šifrovací hra
 • 20:00 – 20:30 – Vyhodnocení a konec eventu

Kapacita neoficiální části je max. 30 – 35 osob. Vstupné na pokrytí nákladů za neoficiální program je 100 Kč na osobu. Pokud by byl o neoficiální program velký zájem, zvážíme přidání paralelního identického programu pro druhou skupinu stejné velikosti, který by probíhal v čase 17:00 – 19:30.

Informace o platbě převodem vám zašleme jako odpověď na attending log. Platby bude třeba uskutečnit nejpozději do 15. listopadu, jinak Vaše místo postoupí náhradníkům.

Kdo ještě nemá odehrané místní wherigo „Strašidlo na zámku“, park bude dle standardní listopadové návštěvní doby otevřen do 14:00. Počítejte, že wherigo vám zabere cca 2 hodiny (i více). Po skončení eventu bude park zcela uzavřen.

Povinná výbava na neoficiální program je následující:

 • GPS
 • Baterka - pokud možno čelovka
 • Tužka, papír na poznámky
 • Teplejší oblečení (konec listopadu)
 • Dobrá nálada

Pokud se chcete zúčastnit neoficiálního programu, prosíme uveďte to do attending logu společně s názvy týmů a počtem členů. Na jeden team by měli být maximálně dva dospělí (kvůli vyvážení obtížnosti).

Náhradníci

Team Počet členů Nicky Zaplaceno
- - - -
- - - -
- - - -

17:00 - 19:30 - STOP STAV

Team Počet členů Nicky Zaplaceno
1 JeDie ano
2 elaven, Jihavl ano
mh.mail 3 mh.mail, Krecik1 ano
2 japat, Poštolka1 ano
2 Fanda199 ano
3 Gresaci ano
2 Gresaci ano
2 Vacerman ano
2 mikelord ano
2 jarnov, JanaO ano
4 Samaell ano
2 drakulam ano
3 Cchuvauva, awena4, Dominique88
4 Pazitka ano
2 Babocka team ano

18:00 - 20:30 - STOP STAV

Team Počet členů Nicky Zaplaceno
2 Trotak, Orkluc ano
2 petr.kvapil ano
3 geo.luki, joeyk59 ano
2 Pavoucek86, weri.cz ano
2 aja2pekac ano
Limiladsfamily 4 Limilad ano
biker's team I. 3 biker V. ano
2 IVLU ano
PEGGYŇÁCI 2 Peggy’s GeoTeam ano
3 mlynari ano
2 jezevcik ano
3 Bubu1623, TEVOLD ano
2 Ivank ano
2 Šindy_a_Léňas
2 Theercak ano
2 Colonel74 ano
biker's team II. (?) 2 Anjama ano

Těšíme se na setkání s Vámi!

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

117 Logged Visits

Write note 5     Archive 1     Needs Archived 1     Will Attend 41     Attended 62     Publish Listing 1     Announcement 6     

View Logbook | View the Image Gallery of 23 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.