Skip to content

POVANOCNI MLSANI III. Event Cache

This cache has been archived.

geocaccia: Tak snad stihli všichni, za rok zas.

More
Hidden : Sunday, 27 December 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Povánoční mlsání III.

Povánoční mlsání aneb než přijdou opět Novoroční předsevzetí.

 


Každoročně se na Vánoce těším jako malé dítko. Vánoce ve mě vyvolávají vzpomínky z mého krásného dětství, kdy jsem se nemohla dočkat, než přijde Ježíšek a donese mi nějaké ty dárečky.

 

Je snad nadevše jasné, že tento čas mají nejraději děti. Je to období, kdy spolu tráví krásné společné chvíle celé rodiny a rozjímají nad jejich životem a kromě toho pojídají krásně nazdobené vánoční cukroví a různé druhy bramborových salátů, chlebíčků a další pochutiny. Ale bohužel pro nás, Vánoce trvají jen tři dny. My kačeři jsme taky taková rodina lidiček, kteří se chovají jako malé děti. Proto by bylo fajn se potkat v tomto čase a trochu si je prodloužit. Tudíž chci uspořádat toto setkání právě první neděli po Vánocích.

 

Tak takhle vypadal listing mého prvního eventu, a protože mám ráda tradice, tak bych chtěla navázat na loňský a předloňský ročník Povánočních mlsání.

Povánoční mlsání I.

Povánoční mlsání II.

 

Jak se znám, tak určitě zase napeču, tak jak loni cukroví, jako by nás doma bylo deset a ne jen čtyři. To znamená, že určitě donesu s sebou naše cukroví na ochutnávku a pokud i Vám zůstane, můžete vzít také. Nemusí to být jen sladké, ale i ostatní výrobky, které Vám zůstaly. Samozřejmě jsou zváni hlavně ti, kterým nic nezůstalo, aby nám pomohli vše spořádat.

 

Event se koná 27. 12. 2015 na uvedených souřadnicích v 16:30 a pobudeme do 17:30, tak aby mohli přijít i georobotci s georodinkami.

Už se na Vás moc těším a přeji příjemné domácí pečení!

 

Eventová CWG budou k dispozici za 10 Kč. Počet kusů uvádějte v logu.

Additional Hints (No hints available.)