Skip to Content

This cache has been archived.

fossilis: Minął już miesiąc od eventu, dlatego zostaje zarchiwizowany. Jeszcze raz dziękuję za przemiłe spotkanie i do zobaczenia!

More
<

Kryminalne zagadki Schweidnitz

A cache by fossilis, Smietanka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 19 December 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zapraszamy do Świdnicy, średniowiecznego miasta o przebogatej historii, pięknej starówce i wielu, niejednokrotnie mrocznych, tajemnicach...


TYTUŁ Kryminalne zagadki Schweidnitz

W takiej właśnie konwencji odbędzie się event nawiązujący do historii miasta oraz kryminalnych zagadek będących między innymi treścią powieści świdnickiego pisarza, Wojciecha Korycińskiego pt. „Tajemnice ulicy Pańskiej” i „Niebieskie zakony”.

Spotkamy się w gościnnych progach I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Świdnicy, przy ul. Pionierów 30 (współrzędne eventu).

Podany poniżej program spotkania będzie podlegał ewolucji, dlatego proszę o umieszczenie go na liście obserwowanych skrytek i śledzenie aktualizacji. Na pewno będzie można poszukać nowych keszy, w tym "gwoździa programu" – scenariusza Wherigo, po zaliczeniu którego uczestników czeka niespodzianka, dowiedzieć się ciekawostek z historii miasta, zaprezentować i wymienić TB, geocoiny i PWG oraz pogawędzić w (jak zwykle przy takich okazjach) miłym gronie.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł nabyć za symboliczną złotówkę eventowy PWG.

Prosimy geokeszerów zgłaszających swój udział o podanie preferencji odnośnie nicków, które powininny znaleźć się na identyfikatorach.

Program:

09.00 – publikacja nowych skrytek (teren działań - głównie centrum miasta), polowanie na FTFy :-), szczególnie polecam scenariusz WIGO!

12.00 – spotkanie pod współrzędnymi eventu, a następnie: obiecana już wcześniej niespodzianka oraz krótka prezentacja ciekawostek historyczno–kryminalnych miasta w wykonaniu gościa eventu, Wojciecha Korycińskiego, równolegle - kawa i herbata

13.30 – prezentacja geocachingowych kolekcji, wymiana TB, geocoinów i PWG

ok. 15.00 – zakończenie części oficjalnej spotkania i ewentualny początek zajęć nieoficjalnych... :-)

Do zobaczenia w Świdnicy!

Fossilis and Smietanka

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.