Skip to content

This cache has been archived.

nemrodek: Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie

More
<

Dekada w Geocachingu #1

A cache by nemrodek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 31 January 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


W dwunastym miesiącu Roku Pańskiego 2005 przysłał był sklep GPSa do miasta w Małopolsce zwanego Trzebinia, do kawalera nie poślubionego żadnej dziewicy, a kawalerowi było na imię Marcin. 

Marcin zaczął oglądać nowy sprzęt i zobaczył skrzynię pełną skarbów z podpisem Geocaching. Zmieszał się był bardzo na ten widok i pomyślał, trzeba by ją znaleźć, ale jakże się to stanie skoro nie znam zabawy. Na to rozum rzekł, nie bój się Marcinie, oto poszukasz sobie w internecie i dowiesz się, bo dla wyszukiwarki nie ma nic niemożliwego. Na to rzekł był Marcin do siebie: niech mi się stanie według słowa mego. 

W owym czasie,  w pierwszym roku panowania prezydenta Kaczyńskiego, gdy jeszcze nawet Czesi nie byli reviewerami na Polskę, 18 dnia pierwszego miesiąca usiadł był Marcin przed komputerem, aby się zapisać do geocaching.com. I zarejestrował się Marcin i nadał sobie imię nemrodek. I na tym zakończył na razie działalność geocachingową, gdyż nie było wiele skrytek wtedy w Polsce (no i był zima). 

 

Jeden z moich profesorów powiedział kiedyś, że świętowanie jubileuszy to wyłącznie oddawanie czci systemowi dziesiętnemu. No ale skoro każda okazja jest dobra, aby poświętować, to poświętujmy 10 lat mojej zabawy w Geocaching. 

Jak mi niedawno przypomniano 18 stycznia mija 10 lat od mojej rejestracji na geocaching.com. Ponieważ jednak jest to początek ferii i nie będzie mnie wtedy w Krakowie, dlatego zapraszam wszystkich geocacherów na spotkanie, w niedzielę 31 stycznia 2016 r. o godz. 18.00 aby powspominać stare czasy, pogadać o obecnych i napić się dobrego piwa w piwnicy pubu Viva la Pinta przy ul. Floriańskiej 13 w Krakowie.  Spotkanie potrwa co najmniej dwie godziny. Na miejscu można też coś zjeść.

 

Serdecznie zapraszam i od razu mówię, że to nie jest ostatni event z tej okazji

ENGLISH VERSION

10 years ago I have joined geocaching.com.
I invite you to celebrate this anniversary with me in the basement of Viva la Pinta Pub (ul. Floriańska 13, Kraków) Sunday January 31th at 6 PM.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.