Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event. The date of this event has passed. In order to reduce confusion from inactive event listings, this event has been automatically archived. Event owners are encouraged to archive their events within 30 days after the event (Mega-/Giga-Events within 60 days). Attendees can still log archived events.

More
<

Baxly goes APE

A cache by slza14 & paciCZ Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, May 14, 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Místní dobrodruh Baxly si jednoho dne nad oroseným půllitrem piva usmyslel, že odloví poslední aktivní APE kešku. Dal se tedy do práce, naplánoval dobrodružnou výpravu a nyní již zbývá pouze několik dnů do odjezdu.

Všichni doufáme, že na své misi uspěje a v pořádku se vrátí, bohužel jsme našli několik znepokojujících informací o cíli jeho cesty:

  • Když padne noc, pouliční trhy s crackem se v brazilském Sao Paulu otevírají. Transakce v obchodu s drogami ovládnou městské čtvrti, které jsou za bílého dne plné legitimního obchodního ruchu. Omámení kupci se shlukují kolem dealerů a posléze mizí zahaleni davem, napsala agentura Reuters.
  • Na plážích Rio de Janeira si lze kokain opatřit stejně snadno jako pizzu a ve favelách - ubohých městských chudinských čtvrtích, je levnější než párek v rohlíku. V Brazílii je teď kokain velice populární. Cena a dostupnost kokainu tak spolu s nedostatečnou policejní kontrolou se přičinily o to, že Brazílie tomuto novému zlozvyku zcela propadla.
  • Každý tu vydělává jak umí a byznys kvete. Nepřehlédnutelné jsou prostitutky, které se často pohybují oděny pouze v miniaturních bikinkách. Kypřejší tvary rozhodně nejsou nijak skrývány. A cena? Kolem 25 realů.
  • Noc na Copacabaně může být velmi divoká. Záleží pouze na vašem vkusu. A kam chodí většina turistů za brazilskými prodejnými kráskami? HELP. Před nočním klubem „Help“ je na padesát stolků, kde se pohodlně posadíte, objednáte třeba caipirinhu nebo pivo a koukáte. Kolem se prochází desítky krásných holek. Stačí navázat oční kontakt a projevit alespoň minimální touhu po dámské společnosti.

Zveme Vás tedy na možná poslední posezení s Baxlym, kde můžete našemu cestovateli přispět dobrými radami na cestu a případně poslat své trackables na druhý konec světa :)

Posezení se koná v sobotu 14.5.2016 v 18:00 v Restauraci u Břízků, kde můžete okoštovat cca 10 druhů točeného piva různých typů. Pár kousků CWG uděláme, k dispozici budou zdarma.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

60 Logged Visits

Write note 8     Archive 1     Will Attend 30     Attended 19     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 5 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.