kordy i Artybuty wystarczą
Przed kilkoma laty w miejscu gdzie kiedyś miał wypadek samochodu osobowego, w wyniku którego kierowca zginął na miejscu, jeden z mieszkańców postawił krzyż, który jadąc samochodem ciężarowym, znalazł w przydrożnym rowie.rok 2005
Drewniany krzyż przydrożny na skrzyżowaniu ulic Oświęcimskiej i Grzesika. Zyczę miłego szukania mikro skrzynki.I zwiedzania krzyża