Skip to Content

<

ZVMC velka rucicka II

A cache by blaza284 - adopted by _PoHan_ Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 02/23/2016
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:
!!!Bez 60m lana, celá série odlovit nejde!!!
!!!Ohne Seil 60m, geht die ganze Serie nicht zu machen!!!


3. místo – The Richard Mille RM 56-01 – 44.400.000 Kč Třetí místo patří hodinkám značky Richard Mille RM 56-01, které byly taktéž zveřejněny na švýcarské výstavě hodinek SIHH v Ženevě roku 2013. Hodiny Richard Mille se dostaly do podvědomí roku 2012, kdy byly na výstavě zveřejněny hodinky Richard Mille RM 56.

Od té chvíle hodinky Richard Mille se řadí mezi nejluxusnější a inovátorské hodinky. Ciferník je vytvořen ze safírových krystalků, a je uzavřen do nic jiného než-li do safírového krytu.


2. místo – The Richard Mille RM 56-02 – 48.480.000 Kč Na druhém místě jsou opět hodinky značky Richard Mille tentokrát s označením RM 56-02. Od svého předchůdce se liší nejen cenou, ale také kombinací trojstranného safírového obalu s novým designem.

Jednou ze zajímavostí značky Richard Mille je, že jejich značku hodinek nosí světoznámá hvězda tenisu Rafael Nadal. Mnohokrát jsme ho mohli vidět, jak hraje tenisové hry s hodinkami Richard Mille RM 027 (v ceně 26 miliónů Kč).


Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.