Skip to content

This cache has been archived.

torzec: Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za uczestnictwo.

A teraz już czas gasić światło :)

More
<

Megafony są wśród nas

A cache by torzec Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 31 March 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Spotkanie z mega-muzyką w tle :)


Z wielka przyjemnością zapraszam Was na event, który odbędzie się w dniu 31 marca 2016 w godzinach 19:30-20:00 przy ulicy Dereniowej 52-54 w Warszawie.

Na evencie - jak to na evencie - poplotkujemy, powymieniamy się i poporównujemy nasze statystyki. Scenariusz jest powszechnie znany.

A dlaczego taki akurat czas i miejsce spotkania? Ponieważ ze źródeł zbliżonych do dobrze poinformowanych słyszałem, że o godzinie 20:00 rozpocznie się nieopodal próba zespołu "Megafony". Jest więc spora szansa na spotkanie muzyków zespołu, co da Wam szansę zobaczyć swoich idoli w realu, dotknąć skrawka ich ubrania, wziąć autograf albo strzelić selfie z którymś z nich.

Pamiętajcie, taka okazja może się już nie powtórzyć!

Edit: Łamiąca wiadomość!

Spotkanie keszerskie nie odbędzie się - jak wstępnie planowałem - w bramie, tylko w studiu muzycznym, w którym później Megafony zagrają próbę. Wejście do studia znajduje się w tejże bramie. Po przejściu przez drzwi należy się kierować w dół (nie ma skrzyżowań), patrząc na kierunkowskazy na ścianach.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.