Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event. The date of this event has passed. In order to reduce confusion from inactive event listings, this event has been automatically archived. Event owners are encouraged to archive their events within 30 days after the event (Mega-/Giga-Events within 60 days). Attendees can still log archived events.

More
<

Úklid Modřanské rokle 2016

A cache by sikula.005 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, April 24, 2016
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Přijďte pomoci s úklidem horní části Modřanské rokle v blízkosti ZŠ Meteorologická. Nepořádek kolem cest, odpadky v křoví a tak podobně.


Modřanská rokle byla oblíbeným cílem výletníků ještě dávno předtím, než se Modřany staly součástí Prahy. V dnešní době je, jako chráněná přírodní památka, využívána stále intenzivněji, neboť je oázou klidu a pohody uprostřed hustě zastavěného a obydleného území. Bohužel ale ne všichni se k tomuto místu chovají tak, jak by bylo potřeba. Především odhazují odpadky, kam se jim to hodí. Zejména části lesa na okraji sídlišť mnohde vypadají jako skládky. Psát pobouřené články do novin a rozmisťovat po okolí cedule odhazování odpadků zakazující nepomáhá, je třeba aktivně se zapojit a přiložit ruku k dílu. Je třeba uklidit Modřanskou rokli!

Přidejte se a přijďte pomoci s úklidem horní části Modřanské rokle v okolí ZŠ Meteorologická. Úmyslně jsme vybrali tuto část, kam si školní děti často odpoledne chodí hrát a není pěkné, když si hrají na smetišti.

Kdy: v neděli 24. dubna 2016 od 9:00 přibližně do 13:00
Kde: Sejdeme se na parkovišti u ZŠ Meteorologická (Nejbližší zastávka MHD je Sídliště Libuš)

Pro účastníky se pokusíme zajistit rukavice a pytle na odpad. Pytlů bude pravděpodobně dostatek, ale s rukavicemi si nejsme zcela jisti. Máte-li tedy rukavice vlastní, prosíme, vezměte je sebou. Po přivítání na začátku akce se rozdělíme na několik skupin (dle počtu účastníků). Ti nejzdatnější půjdou uklízek přímo kolem školního plotu, kde je odpadků nejvíce, ale je tam příkrý sráz, křoví a trní. Ostatní si rozdělí okolí rovinatější oblasti. Úplná rovinka to ale nebude nikde, přeci jen se jedná o Modřanskou rokli.

Sanžíme se zajistit eventová CWG. Pokud se podaří, budou přímo na akci k dispozici za obvyklých 10Kč. Máte-li zájem, prosíme, připište to do komentáře, ať můžeme vhodně odhadnout potřebné množství.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

81 Logged Visits

Write note 4     Archive 1     Will Attend 35     Attended 40     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 10 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.