de 7 nieuwe wereldwonderen: colosseum Traditional Cache
Animal.X: Deze mag op pensioen
More
de 7 nieuwe wereldwonderen: colosseum
-
Difficulty:
-
-
Terrain:
-
Size:
 (small)
Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions
in our disclaimer.
Weet jij welk de 7 nieuwe wereldwonderenzijn?
Als je in Molenstede gaat wandelen kom je ze één voor één tegen.
1 Chichén Itza: Mexico*
2 Cristo Redentor: Brazilië
3 Chineese muur: China
4 Machu Picchu: Peru*
5 Colosseum: Italië*
6 Taj Mahal: India
7 Rotswoning in Petra: Jordanië*
*al met eigen ogen bewonderd
Het Colosseum is waarschijnlijk het meest indrukwekkende gebouw van het hele Romeinse Rijk. Oorspronkelijk stond het gebouw - het grootste uit die tijd - bekend als het Flavische Amfitheater. Het monumentale bouwwerk is vervallen tot een ruïne, maar toch is het vandaag nog steeds een indrukwekkend en prachtig zicht.
In een boekje ooit de ingekleurde versie gezien , wat was dit prachtig toen!
Dit wereldwonder al 2 keer bezocht. Wist je dat de buitenmuur 80 bogen telt en dat 3 rijen hoog? Die telkens gescheiden worden door halfzuilen, beneden met Dorische, in het midden met Ionische en boven met Korinthische kapitelen. De Romeinse cijfers zijn boven de ingangen nog steeds zichtbaar.
Volgens de overlevering waren er naast vele gladiatorengevechten de meest verbazingwekkende schouwspelen te zien. Zo was er een gevecht tussen kraanvogels en een gevecht tussen vier olifanten. Negenduizend tamme en wilde dieren werden afgeslacht. Ook vrouwen traden op als wilde-dierenvechters.
Additional Hints
(No hints available.)
Treasures
You'll collect a digital Treasure from one of these collections when you find and log this geocache:

Loading Treasures