Skip to content

Scuba Cache SRV Multi-Cache

This cache has been archived.

Discovery Divers: The cache has been ripped a number of times. Replacement of scubacaches is - given the positioning in this case at 10m depth - takes a lot of effort. In this case the balance of effort en fun is negative, so we discontinue the cache.

More
Hidden : 5/5/2016
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Deze cache bevindt zich in het Oostvoornse Meer bij Oostvoorne. Voor het zoeken en vinden van deze cache heb je een duikuitrusting en minimaal een Open Water Diver duikbrevet nodig. 

DIt is de vierde Scuba Cache van Discovery Divers. De andere Scuba Caches bevinden zich in de Vinkeveense Plassen (Scuba Cache Botter), de Reeuwijkse Plassen (Scuba Cache Pacific) en de Toolenburgse Plas (Scub Cache Long Island)

Veel scuba cache plezier!


De cache in de vorm van een koffieblik met daarin een GeoCaching cache bevindt zich in het Oostvoornse Meer bij Oostvoorne. De coördinaten zijn de coördinaten van de instap in het duikgebied. De cache zelf bevindt zich in de SRV wagen die in zuidwestelijke richting op ongeveer zestien meter diepte ligt. Om van het instappunt naar de SRV wagen te komen volg je het bandenspoor vanaf het instappunt tot aan het wrak van de "Rotterdamned" aan de rechterkant van het bandenspoor. Buig daar af naar links en volg het bandenspoor naar links verder tot aan de boei aan de rechterkant van het bandenspoor. Volg vanaf de boei het touw naar links tot aan de SRV bus. Zie ook de kaart van het duikgebied waar in de rode cirkels het instappunt en de SRV wagen zijn aangegeven. De cache ligt onder de vloer in één van de gaten in de vloer. Zie ook de bijgevoegde duikkaart. Loggen doe je door je cache naam en datum op het leitje in cache te schrijven. Laat de cache liggen en neem hem niet mee naar boven.

Voor het zoeken en vinden van deze cache heb je een duikuitrusting en minimaal een Open Water Diver duikbrevet nodig. 

DIt is de vierde Scuba Cache van Discovery Divers. De andere Scuba Caches bevinden zich in de Vinkeveense Plassen (Scuba Cache Botter), de Reeuwijkse Plassen (Scuba Cache Pacific) en de Toolenburgse Plas (Scub Cache Long Island)

Veel scuba cache plezier!

Additional Hints (No hints available.)