Skip to content

Typisch Zuid-Scharwoude Mystery Cache

This cache has been archived.

GeoGuy: Je cache is door mij gearchiveerd in verband met het te lang op disabled staan.

Mocht de cache, of onderhoud van de cache, aan je aandacht ontsnapt zijn, en je de cache alsnog weer nieuw leven wilt inblazen, dan graag even een berichtje via email.
Als de cache binnen 3 maanden hersteld of herplaatst is, wil ik de cache wel terughalen uit het archief, mits deze aan de dan geldende voorwaarden voldoet.

More
Hidden : 5/11/2016
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Deze cache ligt niet op bovengenoemde coördinaten. Door vragen over Zuid-Scharwoude te beantwoorden krijg je de coördinaten van de cache.


Deze serie betreft een reeks mystery caches met vragen over 5 dorpen in de gemeente Langedijk. Van noord naar zuid betreft het Oudkarspel, Noord-Scharwoude, Zuid-Scharwoude, Broek op Langedijk en Sint Pancras. Ooit zijn dit allen zelfstandige gemeentes geweest. In elke cache vind je een bonusgetal om de bonus te vinden, Typisch Langedijk.

Deze cache gaat over het dorp Zuid-Scharwoude. Als inwoner/kenner van dit dorp zijn de meeste vragen waarschijnlijk gemakkelijk te beantwoorden, maar alle vragen zijn ook op te zoeken. Dus test je kennis, of leer het één en ander over dit prachtige dorp.

Hieronder volgen de vragen. Stapeltel de antwoorden tot één getal.



A. Jaarlijks is de Zuid-Scharwouder kermis in september een groot feest, het hele dorp loopt dan uit. Overdag zijn er leuke activiteiten voor de kinderen en ’s avonds draait het voornamelijk om de kroegen en de feesttent. Hoeveel dagen duurt deze kermis?


B. In Langedijk vind je veel water en kun je bij een koude winter goed schaatsen. Wat is de achternaam van de bekende schaatser die in Zuid-Scharwoude is opgegroeid?


C. In Zuid-Scharwoude vind je al sinds 1890 een zuurkoolfabriek. Wat is al 5 generaties lang de achternaam van de eigenaren van de zuurkoolfabriek?


D. Christelijke scholengemeenschap Jan Arentsz is gevestigd in Zuid-Scharwoude. Het bevindt zich in een cultureel en educatief centrum, waar onder andere ook de bibliotheek en een theater is gevestigd. Hoe heet dit theater?


E. Elke eerste woensdag van de maand is er een knutselmiddag op de kinderberderij in Zuid-Scharwoude. Hoe heet deze kinderboerderij?


F. Wat is het bezoekadres van het gemeentehuis (straatnaam)?

N52 4(A/C).(B-2)(C+1)F E004 4(C+D).(D/E)(C+F)(A+1)

Additional Hints (No hints available.)

Advertising with Us