Skip to content

<

Rad-Ghoul

A cache by nencyblack Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/21/2016
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


V dobách hodně dávných, kdy Země byla pokryta lesy s divou zvěří a lidstvo bylo na pouhém počátku svého bytí, kdesi daleko, v jiné galaxii, dohasínala svůj koloběh planeta Bion. Její populace byla sice velice vyspělá, nicméně zoufale bojovala s nedostatkem potravin, energie a prostoru pro stále rostoucí masu obyvatel. A tak byly vyslány do vzdálených galaxií transgalaktické koráby, řízené těmi nejlepšími z nejlepších, aby se pokusili odvrátit nevyhnutelnou katastrofu.

Jedna z těchto kosmických lodí přistála i na Zemi, pod vedením pověstného Rad-Ghoula, který již takto úspěšně absolvoval bezpočet misí.

Samozřejmě byla provedena veškerá bezpečnostní opatření pro utajení výsadku, nicméně zdejší obyvatelstvo se ukázalo jako nepočetné a zoufale zaostalé. Bohužel, i Země se pro Bion ukázala jako energeticky nezajímavá a kromě malého množství damodia, jehož těžba vždy představovala velké riziko, vzhledem k jeho vysoké výbušnosti, zde nebyly žádné jiné důležité horniny.

Rad-Ghoul chtěl ihned odletět, ale byl přehlasován ostatními členy posádky, kteří se rozhodli vytěžit alespoň damodium. A tak, zatímco se většina věnovala těžbě, rozhodl se blíže prozkoumat zdejší krajinu a lid. Na stále delší dobu opouštěl svou posádku a snad i díky tomu se stalo, že ostatní polevili v ostražitosti a došlo ke katastrofě. Jeho druhové, kteří měli zrovna službu v dole, podcenili bezpečnost a damodium při transportu na loď vybuchlo. Doly se ocitly v troskách, damodium bylo zničeno a zbytek posádky v přesvědčení, že Rad-Ghoul zahynul s ostatními v dole, na nic nečekal a odletěl zpět k Bionu.

Rad-Ghoul byl zoufalý. Při návratu k dolu našel jen 4 roztrhaná těla svých druhů. Na místě, kde měl čekat koráb, zůstaly jen pozůstatky startovací rampy, loď byla pryč.

Pochoval tedy své druhy i s jejich bionickými maskami pod nedalekou skálu a začal řešit, co dál. Měl zbraně, aby se ubránil případným nepřátelům a obstaral si jídlo. U dolu zůstalo dostatek vybavení, aby si vybudoval obydlí. Bionická maska, regenerující jeho tělo, mu na zdejší poměry poskytovala téměř nesmrtelnost. Zůstal sám, nicméně zbývala naděje. V dolech ještě nějaké množství damodia zůstalo, třeba se pro něj vrátí jiná loď a vyzvedne ho. A tak všude po okolí nechával vzkazy a značky pro případ návratu svých soukmenovců.

Jak dopadl Bion? To nám není známo. Nicméně jsme v okolí narazily na stopy po dávném výsadku. Více nás zajímá, co se stalo s Rad-Ghoulem. Přiletěl pro něj někdo? Zůstal na Zemi?

Na skále, nad místem, kde jsou s největší pravděpodobností pohřbeni jeho čtyři druhové, jsme objevily podivný nápis …


                  

Šifra ti prozradí, které slovo máš napsat do předmětu zprávy na mailovou adresu:

legenda.radghoul@gmail.com

Obdržíš automatickou odpověď s dalšími pokyny.

 
 

 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.