Skip to content

Ztraceny lom Traditional Cache

This cache has been archived.

DarkLord Reviewer: Archivace listingu keše


DarkLord Reviewer

emeritní reviewer pro Českou republiku a terminační komisař

More
Hidden : 07/24/2016
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ahoj!

toto zajímavé místo je skryto před zraky kolemjdoucích v lesíku, na dohled od hlavní komunikace. Vhodné na drobný relax, nebo založení táboráku (disponuje ohništěm). Získání cache není časově náročné.

Zachovalý málý lom je ukryt u Podlesí, což je malá vesnička, částí obce Světlá Hora v okrese Bruntál. Vesnice byla za 2. světové války zcela obsazena německým obyvatelstvem a v této době se zde těžil stavební kámen. Po odsunu němců se lom přestal využívat.

Poznámky k odlovu:

Geovozidla prosím parkujte tak, aby byl umožněn případný průjezd dalších aut.

Cache není umístěna přesně na GPS pozici, musíte se trochu rozhlédnout kolem

******************************************************************************************************* V zimě je Cache dostupná pokud není příliš sněhu. V případě, že je "polní parkoviště" mokré, rozbahněné, zasněžené, atd., parkujte prosím na krajnici silnice *******************************************************************************************************************************

Additional Hints (Decrypt)

Znyn ancbirqn: uyrqrw an frireav fgenar ybzh . . . . . . . Iryxn ancbirqn (PGRGR CBHMR CBXHQ PUPRGR CEBMENQVG CERFABH CBMVPV): frirebmncnqar bq buavfgr, cbq cnqylz fgebzrz cbebfgylz zrpurz

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)