Skip to content

<

Saxana

A cache by akinomm Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 11/15/2016
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Saxana je mladá čarodějnice, která se čarodějnickému řemeslu teprve učí v čarodějnické škole. Když jednou zůstane po škole, dostane se pomocí Lexikonu kouzel do světa lidí , kde se jí velmi líbí. Nakonec se rozhodne mezi lidmi zůstat, protože tady našla něco víc, než jsou čarodějnické síly, totiž opravdovou lásku….


Pozor!!!

Čeká na vás noční cache!!!

 

Start vašeho čarodějnického putování začíná na doporučeném parkovišti a je označen dvěma svislými reflexními proužky. Celá trasa vede po lesních cestách a až k finálce je značena vždy jedním reflexním proužkem. Na trase na vás čekají čtyři zastavení, na kterých získáte potřebné informace k otevření finální schránky. Tyto zastavení poznáte podle dvou reflexních proužků, stejně jako na startu. Úkol hledejte v okruhu 4 metrů, duch vám napoví. Ke správným odpovědím vám pomůže aspoň základní znalost této oblíbené pohádky.

Cíl vaší cesty poznáte podle tří reflexních proužků, takže zbývá už jen najít skrýš. Na zpáteční cestu vás vyvedou vodorovné reflexní proužky.

Vaše noční dobrodružství je dlouhé necelé tři km a zabere vám asi jednu hodinu, přeji příjemnou geozábavičku!!!

Nezapomeňte si vzít sebou pevnou obuv, nějaký zdroj světla a něco na poznámky. 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.