Skip to Content

<

Attributes Challenge

A cache by HERYS HERYS Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 02/25/2018
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Toto je geocache typu Challenge (tzn. výzva), která vyžaduje, aby jste měli zobrazené všechny atributy (pozitivní i negativní). V době publikovaní této challenge to byly dohromady 104 atributů. Do challenge sa nezapočítávají tři speciální atributy (GeoTour, Lost And Found Tour, Partnership Cache).


Geocache sa nachází na úvodních souřadnicích, ale nemůžete si ji zalogovat jako nalezenou, pokud nesplníte podmínky. Poznámka k parametrům teto geocache: D (náročnost) se vztahuje na splnění podmínky challenge, proto je D5 (vyžaduje významné úsilí, viď Ratings for Difficulty). T (terén) se vztahuje k finální krabičke teto challenge v souladě s pravidlami pro challenge:
„We recommend that the difficulty rating be based on the challenge, the terrain rating on the challenge cache location“.

Výzva
V statistikách musíte mít zobrazeny všechny atributy (pozitivní i negativní), kromě těch speciálních.

Ověření splnění výzvy
Na stránce Project-GC je k dispozici Challenge Checker. Ověří za vás, zda splňujete výzvu. Nezapomeňte, že stránka Project-GC může mít aktualizovaný seznam vašich nálezů se spožděním.

PGC Checker

Varianty logovaní
a) Pokud podmínky challenge splňujete v momentě nálezu finální krabičky, můžete ji ihned zalogovat Found It (Naleznuté).
b) Jestli-že splňujete podmínky challenge, ale ještě jste neodlovili finální krabičku, můžete ji zalogovat poznámku (Write Note) o splnění. Fyzicky se zapsat v logbooku finální krabičky můžete kdykoliv později a změnit poznámku na log Found It (Naleznuté).
c) Pokud nesplňuješ podmínky challenge, ale už jste se fyzicky zapsali v logbooku finální krabičky, můžete to zalogovat poznámku (Write Note). Po splnění podmínek můžete poznámku změniť na log Found It (Naleznuté).

Další nejasnosti řešte s ownerem challenge přes profil.

Finální krabička
Nachází se jen pár minut od parkingu.

Vloženo celkově 10 cwg, na fér výměnu

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.