Skip to content

Kerken in Sleeuwijk #5 Traditional Cache

This cache is temporarily unavailable.

Penelope: Omdat er geen reactie volgt op de laatste reviewer note wordt deze cache tijdelijk inactief.

Als je onderhoud hebt uitgevoerd en de cache helemaal opnieuw in orde is, dan kan je deze opnieuw online brengen door te activeren (onder beheerderstools).
Hierdoor wordt je cache opnieuw beschikbaar gesteld, maar is het onderhoudssymbool niet weg. **Om dit onderhoudssymbool weg te halen moet je daarna nog een log van het type Onderhoud door eigenaar plaatsen.**Zie voor meer informatie ook dit artikel in het Help Center: Maintenance expectations.

Het feit dat deze cache al dan niet actief en/of gelogd wordt heeft geen invloed op deze beslissing. Alleen door het plaatsen van een onderhoud door eigenaar log binnen 30 dagen kan archivering voorkomen worden.

More
Hidden : 5/4/2017
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Kerken in Sleeuwijk #5 't Oude Kerkje


’t Oude kerkje

Het voormalige kerkgebouw van de Hervormde gemeente van Sleeuwijk, oorspronkelijk gebouwd als rooms-katholieke kerk, aan de voet van de dijk met de nok evenwijdig aan de dijk. Oorspronkelijk bevond zich hier een zestiende-eeuwse kapel. Deze rooms-katholieke kapel werd na de Reformatie een protestantse kerk. Ten behoeve van de protestantse eredienst werd het gebouw, dat waarschijnlijk in een slechte staat verkeerde vanwege overstromingen, in 1613-1614 uitgebreid. In 1856 is het gebouw gerenoveerd, waarbij een pleisterlaag met imitatievoegen is aangebracht. Ook zijn toen waarschijnlijk het nog steeds aanwezige tongewelf en de trekbalken aangebracht. Deze renovatie is tussen 1902 en 1910 in fasen weer gedeeltelijk ongedaan gemaakt. De bepleistering is verwijderd en het gebouw is van een klamp voorzien. In de linkergevel is nog zestiende-eeuws metselwerk te zien met op kleur gebracht voegwerk ter plaatse waarvan zich de imitatievoegen hebben bevonden. Na 1945 zijn een aanbouw en een nieuw plafond geplaatst.

Vergeet niet het getal voor de bonus te noteren!

Additional Hints (Decrypt)

Travrg ina urg zbbvr hvgmvpug

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)