Skip to content

[GLE18] Het Grensland Mysterie Wherigo Cache

This cache has been archived.

Korenwolf: Net het rondje gelopen:
WP1 miste een stukje van de puzzel
WP6 de brug is verdwenen, met de daarbij verstopte WP
WP9 de uitkijktoren is compleet vernieuwd.
De paden zijn verlegd in het gebied en de werkzaamheden nog niet afgerond.

Kortom, de route kan hierdoor niet meer gelopen worden zoals door ons bedacht.
Tijd voor het archief.

More
Hidden : 6/7/2018
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Grenslandevent

Deze cache is gepubliceerd tijdens het Grenslandevent. Het is een Wherigo cache in het thema van de spelletjes, en een wandeling met field puzzels van ongeveer 8 tot 10 km.

Het Mysterie

Boswachter Piet heeft iets vreemds ontdekt in de bossen nabij de Achelse Kluis. Hij heeft daarvoor de hulp van jullie geocachers ingeroepen. Wat precies wil hij nu nog niet vertellen. Ben jij de geschikte persoon om hem te helpen?


Ogen

Klik hier om de cartridge te downloaden

Informatie

Boswachter Piet weet dat geocachers altijd tooltjes bij zich hebben en hij vermoed dat die nog wel eens van pas kunnen komen. Hij dacht zelf aan een "aantrekkelijk" stuk ijzer, plaatjesmaker, ontcijfermachine, administratieve hulpmiddelen, stevige stappers (die in/na een natte periode tegen water kunnen). O....en nog een tip: noteer onderweg alle aanwijzingen!

Helaas zit in het begin een gevaarlijk stukje weg. Pas daar op!
Dit wordt later meer dan genoeg gecompenseerd met een mooi stukje ongerepte natuur.

Achtergrond

De cache is gebaseerd op het spel "Peking Mysteries". Als detective in Peking krijg je aanwijzingen om uiteindelijk de juiste dader te ontmaskeren.

Peking mysteries

Nu is Peking wel erg ver weg... En wij zijn geen detectives, maar geocachers. Daarom een uitdaging in een meer gepaste setting: Het Grensland Mysterie.

Additional Hints (Decrypt)

JC1: baqre ubhgra fpuvws, ghffra wbatr orexra. JC2: 1 zrgre ina tebgr obbz, baqre ubhgra fpuvws. JC9: AB-ubrx

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)