Ik wil jullie graag met de caches in de serie “Dorp aan de Rivier” e.e.a. vertellen over Papendrecht. Dit is mijn tweede cache in deze serie.
Papendrecht ligt aan de rivieren de Merwede en de Noord en is een echt dijkdorp. De plek waar deze cache ligt verstopt, wordt het drierivierenpunt genoemd. De rivieren de Merwede, de Noord en de Maas komen hier samen. Vanaf deze plek heb je mooi uitzicht op Dordrecht en Zwijndrecht.
Maak gelijk een mooie wandeling tot aan de haven over het Aviolandapad en Merwehoofd. Geniet van het prachtige uitzicht en de beelden langs deze route. De beeldenboulevard is een initiatief van Stichting Beeldenpark Drechtoevers en betreft een semi-permanente expositie. De beelden worden dus periodiek gewisseld. Mooie reden om nog eens terug te komen naar deze mooie plek in Papendrecht.
De auto kan worden geparkeerd op een van de aangegeven parkeerplaatsen. Vanaf P1 is het nog circa 500 meter lopen, vanaf P2 circa 300 meter. Per fiets of lopend is de cache ook goed bereikbaar.
Met dank aan de gemeente Papendrecht voor de toestemming voor deze cache.