Skip to content

<

PSO #1 - ŠTART

A cache by T:-*J Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/20/2017
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


MYŠLIENKA

Cieľom tejto série je vytvoriť „kešerský most“ z Púchova do Považskej Bystrice, spojiť ownerov z Považia a vytvoriť sériu, ktorá minimálne na tomto kúsku zeme nemá obdoby. Vzniká tak 19 KEŠIEK s 19 OWNERMI.
V každom listingu sa budete môcť dočítať niečo, čo je každému z kešerov blízke – niečo o tom, čo ho baví, čomu sa venuje alebo čo mu príde na jeho kešerskom živote zaujímavé :)
TRASA

Celá trasa je neznačená, ale vedie po lesných cestách. Má niečo málo cez 10 kilometrov a sama o sebe je nenáročná. Náročnejšiou úlohou sa môže zdať zdolanie kešiek s terénom viac ako 3, či dostať sa k logbooku tých kešiek, ktoré majú vyššiu obtiažnosť, preto zvážte odlov v skupinkách, dokážete si tak navzájom pomôcť. Každá krabička obsahuje sériové a bonusové číslo potrebné k výpočtu súradníc BONUSU.


PÁR TEPLÝCH SLOV NA ZÁVER

PSO je predovšetkým O ĽUĎOCH – o tých, ktorí túto sériu založili, ale aj o tých, ktorí ju budú loviť. Každá keška je samostatná jednotka – preto prosím, oceňte ownera aspoň individuálnym logom – je to naša jediná odmena! Na záver musím poďakovať všetkým, ktorí prispeli svojou keškou do série a Fit Reviewerovi za ochotnú pomoc. Bez vás by sa to nepodarilo – ĎAKUJEM! .


PSOTáto keška je súčasťou série PSO - PO STOPÁCH OWNEROV.
Viac o sérií sa dočítaš : tu. Mapu zase nájdeš tu.


Podieľali sa: 3L1T4, T:-*J, Mirec5551, Nikita9, Mijuška, hypolitkovia, Veen&Julcek, Čičkánovci, Tesoro707, StankaSK, bumbi, Jano.vb, miro53, Speleo74, Kubo111, Zuzulik111, nafah, MR. BIG- PB, Galky.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.