Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

3 urodziny GEOpyry

A cache by udash69 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 16 September 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

PL


Ów event odbędzie się 16 września (sobota) 2017 roku o godzinie 14.00 pod podanymi kordami. Spotkanie planujemy do godziny 18.00 (fotka o godzinie 15.00).

Okazje są właściwie dwie:

1.Trzy lata temu, 6 września 2014, powołaliśmy do życia GEOpyrę i bawimy się nieustannie. Brawa dla Was!!!

2. Drugi powód jest dla mnie szczególnie osobisty. Zamiast siorbać browar w pobliskim barze zapraszam Was wszystkich na moje 4?-te urodziny, które wypadają kilka dni wcześniej. Będzie się działo.

Na evencie zapewniamy: - ognicho, kiełbę i SMALEC z chlebem (bądź odwrotnie); - kawa, herba, woda (zorganizuję talerzyki, sztućce i kubki); - miejsce idealne dla dzieci (weźcie ze sobą pociechy); - wypasiony parking leśny tuż przy kordach ogniska; - idealny oddech dla tych, którzy zdecydują się rowerowo od rana grasować po okolicy; - wymianka TB ale będą i inne niespodziewajki; - możliwość zwiedzenia wieży widokowej na Dziewiczej Górze, wjazd free (200m); - do podjęcia okoliczne keszynki .

Teren jest bardzo malowniczy a w przypadku gradobicia będzie można schować się pod zadaszeniem na jakieś 100 osób, które mamy na miejscu. Pogoda zatem niech się fucka. Jeśli nie wiecie co na prezent dla GEOpyry to przywieźcie kawałek słodkiego i siebie.

Wymagania techniczne: jak zwykle zostawiamy po sobie ordung!!
Miejscówka jest zaklepana już od roku czekając na GEOPYRLANDCZYKÓW i ich gości. Przybywajcie!!!
UWAGA: umawiajcie się na fejsie (profil grupy „GeoPyra - Geocaching Wielkopolska”) w sprawie możliwości dojazdu z Poznania i wolnych miejsc w samochodach. Bądźcie wszyscy.

Na tym koniec i BOMBA kto nie przybędzie ten TRĄBA!!!!!!!!!!!!!!

Flag Counter"

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.