Skip to Content

<

PSO #14 – Mystery

A cache by Kubo111 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 07/08/2017
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Mystery


Na sériu PSO som si vybral tému mysterky, čiže kešky, kde na získanie GPS súradníc je nutné vyriešiť úlohu(y) vo forme hlavolamu alebo šifry (rébusu).

Mysterky práve preto, že ma priviedli ku geocachingu. Vždy som mal rád lúštenie rôznych hlavolamov a šifier. Raz na internete som objavil link. A takto nejako u mňa začalo a trvá to až do dnes.


Keška obsahuje logbook, ceruzku a na začiatok 4x SWG. Vymieňajte, prosím, férovo. Keška sa nachádza vo výške 3,5m na strome, tak si dávajte veľký pozor, leziete na vlastné riziko. V prípade, že sa Vám krabičku nepodarí otvoriť, nepoužite prosím hrubú silu, nech nám vydrží, čo najdlhšie. Ďakujem.

PSOTáto keška je súčasťou série PSO - PO STOPÁCH OWNEROV.
Viac o sérií sa dočítaš : tu. Mapu zase nájdeš tu.


Podieľali sa: 3L1T4, T:-*J, Mirec5551, Nikita9, Mijuška, hypolitkovia, Veen&Julcek, Čičkánovci, Tesoro707, StankaSK, bumbi, Jano.vb, miro53, Speleo74, Kubo111, Zuzulik111, nafah, MR. BIG- PB, Galky.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.