|

Milí kešeri, priatelia a známi,
pozývame Vás na priateľské stretnutie (nie len) blízkych kešerov, ktoré sa uskutoční v nedeľu 13.8.2017 o 10.30. Event bude trvať minimálne do 11.00. Program je jednoduchý - prísť a pozrieť si tento nádherný dvojvrchol. Event sa uskutoční na Veľkej lúke, ktorá sa nachádza medzi Malým a Veľkým Radzimom. Event bude trvať minimálne 30 minút a to do 11.00. Logbook bude prístupný v altánku na súradniciach eventu.
A ako sa na event dostať?
Hlavný parking bude pri kostole, resp. ihrisku vo Vyšnej Slanej odtiaľ sa o 9.00 spoločne vyberieme na Veľkú lúku. Trasa na event je cca 5 km a zaberie nám minimálne hodinku a pol, tým šikovnejším aj menej.
Aký bude program?
Program bude závisieť od Vás. Len tak pokecáme a poopekáme kto čo donesie. Počas opekania môžete navšítivť okolité kešky, ktoré Vám tu Jurajovci prednedávnom pripravili.
Čo bude pripravené?
Ownerka zabezpečí SWG pre tých, čo včas dajú vedieť, ako aj niečo na opekanie pre zábudlivých, ale doneste si podľa vlastného uváženia niečo pre seba.
Čo treba doniesť?
Niečo na opekanie (špekačky, klobásky, slaninku, cibuľku, horčicu, chren... podľa chuti), dobrú náladu a hlavne seba.
V prípade zlého počasia vymyslíme náhradný program a budete o ňom informovaní prostredníctvom Announcement!!!
Tešíme sa na Vás....
|