Jedna rada k odlovu keše. Pokud přijedete ke keši rovnou po obchvatu a nepojedete služebním vozem ŘSD či Policie ČR , počítejte s tím, že je tu všude zákaz stání a bez případné pokuty nezaparkujete. Rozhodně bych tuto keš neoznačil za drive-in, i když vím, že mnozí střelci to prostě risknou. Každopádně i taková keš jako je tato se dá perfektně prožít. Hodně štěstí, přátelé!