Skip to content

GIFF Weekend 2017 s GPS MAZE Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Saturday, 04 November 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:  other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Přijměte pozvání na promítání krátkých filmů od našich kolegů, geocacherů z celého světa a jako bonus videostřípky z výstavy GPS MAZE v Plumlově, které se bude konat v Kině DLABAČOV, Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov v sobotu 4.11.2017 od 11 do 14 hodin. Vstupné na projekci: plné 30,- / děti do 15 let zdarma (s CWG a možná i překvapením); VIP zdarma (s CWG a možná i překvapením). Logbook bude mimo kinosál.


Přesný program promítání a další aktuality budeme zveřejňovat v listingu, jakmile budeme mít podklady k soutěžním videům.

Přijďte si užít i letošní ročník Geocaching International Film Festival do prostředí klasického kinosálu!Co je to GIFF víkend?
Od roku 2013 se konala v rámci Block Party soutěž amatérských geocachingových filmů (Geocaching International Film Festival). Druhé místo tehdy obsadil český videoklip FTF. V roce 2015 bylo promítání překaženo počasím, proto bylo rozhodnuto uspořádat GIFF víkend, v rámci něhož bude možné shlédnout 16 soutěžních videí i mimo Seattle. V letošním roce Groundspeak navázal na úspěšnost akce z minulých let a festival je zde zpět!


Co je to GPS MAZE?
GPS Maze je speciální typ eventu – je to putovní výstava věnovaná technologii GPS a samozřejmě především geocachingu. Od roku 2007 se tento event konal opakovaně v Severní Americe, v Evropě se konal poprvé v roce 2013 v Praze GC45GGA. Podruhé se konal v roce 2015 v německé Mohuči GC57V0R, třetí vydání bylo ve welšském Llangollenu v roce 2016 GC66HYC. Letos hostil výstavu moravský Plumlov GC6GB1C - z této akce uvidíte některá i doposud nezveřejněná videa. Můžete se tak vžít do role návštěvníka této výstavy.
Informace o eventu:
 • Datum konání: 4.11.2017 od 11 do cca 14 hodin
 • Místo konání: kino Dlabačov
 • Vstupné:
   30,- Kč (včetně CWG, suvenýru do profilu a malého překvapení)
   0,- Kč pro VIP hosty a členy ČAGeo
 • Kapacita: 377 míst
 • Seznam účastníků aktualizovaný nejpozději po 2 dnech
 • Do logu Will Attend lze zapsat i rezervaci na určité místo v hledišti (plánek pravidelně aktualizujeme 1x denně , pokud dojde ke shodě místa, bude rezervováno nejbližší volné sedadlo). Prosíme při změně místa, abyste nemazali ani needitovali váš původní WA log, napište WN log a sdělte z kterého na které místo měníte (např z důvodu sezení vedle kamaráda/kamarádky.
Additional Hints (No hints available.)