Skip to content

KoloCesty-005 - Setkání s bílými lvy Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Tuesday, 10 October 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

beseduje: Šárka Janouchová

Eventovné: 25,- Kč - v ceně CWG (pro zalogování zdarma)

Čas eventu: od 19 do cca 20.30 hod

Místo: sál U Boudů (Praha - Kolovraty)Večer plný povídání o bílých lvech, jejich domovině, jejich životě stejně jako o mystréiu, které se s nimi pojí. Večer, kdy se nadechneme atmosféry buše probouzející se do nového dne a nových příběhů, a stejně tak probouzející se do své noci, naplněné tisíci nočních zvuků, které řvou a mlčí zároveň. Navštívíme Velkou Timbavati v Jihoafrické republice a bílé lvy, pro něž je tato oblast domovinou.

„Každé svítání a každý soumrak byly požehnaným setkáním s těmito v skutku královskými bytostmi. Až při setrvání se zvířaty v jejich domovském prostředí, nikoliv za mřížemi zoologické zahrady, člověk pochopí, proč jsou lvi považováni za krále zvířat. I když ne vždy lze pocity přesně popsat, okamžiky strávené ve lví přítomnosti, jsou hluboce posvátné.“


Šárka Janouchová 

Dlouhodobě se věnuje práci s pohybovým aparátem u psů tzv. myoterapii (manuální terapie zaměřená na posouzení, péči a rehabilitaci svalově-kosterních potíží a bolestí spolu s patologiemi s tím související). Poslední tři roky přidala ke svým aktivitám komunikaci se zvířaty pod vedením Wynter Worsthorne, mezinárodně uznávané komunikátorky se zvířaty. Ta ji přivedla nejen do Jihoafrické republiky, ale především do divoké buše k bílým lvům, kam se pravidelně vrací a podporuje činnost Nadace na ochranu bílých lvů v České republice.


foto: copyright: Global White lion Protection Trust


 

Additional Hints (No hints available.)