Skip to content

This cache has been archived.

vončo: Tento citoevent davam do archivu.

More
<

Pomôž objaviť Čachtické podzemie

Hidden : Saturday, 28 October 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Už deviatým rokom pracuje úzka skupina dobrovoľníkov na záchrane unikátnej lokality. Čachtické podzemie v súčasnosti predstavuje malú, ale o to zaujímavejšiu časť pôvodného rozsiahleho systému podzemných vinohradníckych a úkrytových pivníc. Ich spájaním s ostatnými pivnicami vznikol pod mestečkom Čachtice dômyselný labyrint, tajné skrýše, ktoré v čase tureckých vpádov na prelome 16. a 17. storočia ochránili množstvo ľudských životov.  Viac info o podzemí sa dozviete TU
Ako už býva zvykom, keď  je niečo nepotrebné, tak sa to využije na iné účely a presne tak to bolo aj tu.  Chodby boli zasypané, využité ako skládka odpadu. Poďme preto ukázať, že kešeri vedia pomôcť a  spojíme príjemné s užitočným.
CITO


Stretneme sa 28.10.  o 10:00 na súradniciach eventu, pri prístrešku. Tam si určíme, kto bude čo robiť.  oficialne event potrvá do 11:00. Malé občerstvenie bude zabezpečené a plus sa môžete tešiť aj na prekvapenie.

Cieľ

Pomáhať pri vynášaní sutín a odpadu z podzemia. Informovať kešerov a ukázať im nepreskúmane miesta tohoto zaujímavého podzemia, po ktorom sa prechádzala aj nechválne známa Bátorička.

SWG
Eventove SWG sa bude robiť podľa záujmu, treba to napísať do WA logu a spoplatnené budú po 0,20€/kus. Uzávierka na SWG bude 15.10.2017. Kto sa logne po tomto termíne, nemusí mať SWG isté!Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.