Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

GIFF Weekend 2017 Krnov

A cache by GeoF0X + Bar_In_Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 04 November 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Geocaching International Film Festival 2017


Dovolujeme si Vás tímto pozvat na tak trošku netradiční event, jehož hlavní náplní bude promítání několika krátkých filmů týkajících se geocachingu.

Co je to GIFF víkend?
Od roku 2013 se konala v rámci Block Party soutěž amatérských geocachingových filmů (Geocaching International Film Festival). V roce 2015 bylo promítání překaženo počasím, proto bylo rozhodnuto uspořádat GIFF víkend, v rámci něhož bylo možné shlédnout 16 soutěžních videí i mimo Seattle (USA). Pro velký úspěch ročníku 2015 a 2016, se GS rozhodl akci zopakovat.

Příjměte pozvání a přijďte si užít letošní ročník Geocaching International Film Festival do Krnova.


Program


Od 15:00 do 17:00 v multimediální zasedací místnost JSDH Krnov v Krnově - Kostelci, Partyzánů 12. (1. patro) Od 15:30 se společně podíváme na několik krátkých filmů o geocachingu z celého světa, budete mít tak možnost zhodnotit, jak se geocaching prožívá v i jiných státech.

Kdy? v sobotu 4.11. 2017
Začátek eventu: 15:15
Promítání filmů: od 15:45
Oficiální konec:> 17:00
Kapacita: 55 míst
S sebou: k dispozici je zařízená kuchyňka, kde je možnost udělat si v mikrovlnce popcorn. Každopádně k dobrému filmu patří nějaké to jídlo a pití (kofola, brambůrky ... etc). Uporozňuji, že Já ani Tomáš nejsme uklízečky, takže si po sobě na konci eventu laskavě uklidíte obaly od dobrot a pet láhve :) (předem děkujeme). Dobrou náladu a chuť se bavit.
Další info: Filmy jsou cizojazyčné, nejčastěji v angličtině. Ve spolupráci s ostatními ownery GIFF eventů v ČR připravíme české titulky. Předpokládaná doba promítání filmů je +/- 60minut. Poté tak jako předešlé ročníky dostanete možnost hlasovat pro nejlepší shlédnuté snímky. Výsledky hlasování ze všech GIFF eventů na světě se poté odesílají Groundspeaku :)

CWG? ANO, letošní CWG bude složit jako klasický lístek do kina, protože s pronájmem místnosti jsou spojeny i náklady na energie. Klasicky za 10,- / ks, kdo dřevo chtít nebude vhodí do pokladničky 5ti kačku.


Snad bude letošní ročník stejně parádní jako ty předešlé, nebo že by byl dokonc lepší? Uvidíme ...

Tímto bych rád poděkoval Tomášovi z Bar In Teamu, že opět zařídil promítací prostory a techniku.

Suvenýr za letošní GIFF je již potvrzený!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.