Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Plzensky GeoTea(m) 2017 - Podzim

A cache by Kometa, Torfik Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 25 October 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Plzeňský Geo Tea(m) 2017
PODZIM


Zveme Vás na tradiční setkání nejen plzeňských kačerů na tradičním místě - v čajovně.

Event se uskuteční ve středu 25. října 2017 v Čajovně Svět od 17 - 19 hodin, ale možná se zdržíme i déle. Kapacita eventu je bohužel omezena kapacitou čajovny na 20 míst - salonek (pro horší počasí), či 25 míst - dvorek (pokud neprší a je teplo). Pokud by byl větší zájem, tak se snad nějak prostřídáme, takže STOP-STAV pravděpodobně vyhlášen nebude, ale své rozhodnutí přijít avizujte skrz log Will Attend a při větším počtu přihlášených a nepříznivém počasí zvažte případně svoji účast.

Vstup do čajovny je z Krátké ulice, dům číslo 2, na dvorek i do salonku je přístup přes čajovnu.

Event je NEKUŘÁCKÝ (včetně venkovních prostor dvorku)!!!

Navazujeme na tradici setkávání kačerů z Plzně a okolí z předchozích let. Zváni jsou všichni příznivci geocachingu, místní i přespolní, zkušení i úplní začátečníci, kteří zde budou mít příležitost se dozvědět více o geocachingu, nabrat zkušenosti a třeba se poradit, jak na založení první keše.


Čajovna, není jen místo, kde se pohodlně sedí a popíjí čaj, ale je to především místo setkání různých lidí, přátel, které spojuje společný zájem, v našem případě geocaching. Pojďte tedy posedět, popovídat si o zážitcích z odlovů, nebo odpočinout po náročném pracovním dni.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kdo nepropadli kouzlu a chuti čaje. V Serafu si kromě čaje můžete objednat k pití téměř cokoliv - kávu, horkou čokoládu, masalu, mléčné koktejly, ovocné nápoje a limonády, víno i pivo. A samozřejmě i něco k zakousnutí.


Event navazuje na tradiční setkání v čajovně z let
2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2008 a 2007.

Jseš geocacher z Plzně nebo jejího okolí? Jezdíš často na kešky do Plzně?
Nebo sem jen plánuješ cestu? Hledáš informace o geodění v Plzni?
Pak nezapomeň navštívit PLZEŇSKÝ GEOCACHING WEB: www.gc-plzen.net


Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.