Skip to content

GeoNeposeda Traditional Geocache

Hidden : 11/11/2017
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

GeoNeposeda, který se skrývá pod Hradešínem, Tě vítá milá kačerko, milý kačere. Ano, jsem přesně "TAM". Odlov si mě, vrať mě zpět do skrýše, pokochej se krásným pohledem na Hradešín, a máš-li na to příslušné oprávnění, tak si případně zastřel nějaké to zvířátko (jo a na mudly prosím nemiř, jasný ?!). Aby bylo zcela jasno, tak na tento listing není aplikován § 364 trestního zákona :-) Nahoru vylezl i MM (moje MahdyMaličkost), ale dej pozor ať tam zrovna nesedí MM (MudloMyslivec)...


Vítejte na posedu, přišimasko-hradešínském "GeoNeposedu" !!!

Odlovit tuto mahdykrabku není vůbec těžké. Nicméně počítej s tím, že T-jednička to fakt není. Není to ovšem ani T-pětka nebo T-čtyřka... Takže "T-tři a půl" by tak mohlo odpovídat zdolání těch několika málo příček. Měj prosím na paměti, že lovíš výhradně a pouze na vlastní nebezpečí !!! Opakuji: NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ. Zátěžová zkouška 110 kg (MahdyMaličkost) + 25 kg + 20 kg (oba geopotěři) proběhla zcela v pořádku a geoobjekt vykazuje vynikající stabilitu. V geoobjektu, který patří Mysliveckého spolku Škvorec rozhodně nepožívej alkoholické nápoje, nekuř a chovej se slušně a nenápadně. Odměnou ti bude nerušený výhled do krajiny a radost z právě odloveného bodíku. Gratuluji k jeho získání ;-)


Severně, přibližně 82,5 metrů od geoobjektu jsou zajímavé, ze země vystupující skalní útvary a nedaleko místa doporučeného parkoviště je i malý lůmek, na jehož stěně vyvěrá malý potůček. Takřka foglarovská romantika... Při velmi vydatných přívalových deštích je tu občas k vidění tzv. "Podhradešínská Niagara". Kousek vedle je k vidění (a prozkoumání) i malá "jeskyně", která dostala jméno "Neposedka". Podle informací místního historika a lokálního patriota - Jana Psoty z Hradešína byl v tomto lůmku cca roku 1883 nalezen měděný majzl (sekerka) z doby bronzové. Dneska tam spíše narazíte na nějaký bordel z 21.století. Lesík, který můžeš prozkoumat, oficiální toponymum (pomístní název) nemá. Byly v něm původně dva lomy, jezírko, jeskyně a skalní výchozy. Protože se plocha nedala rolníky zemědělský využít, nechali ji zarůst.


O kešce GeoNeposeda a důležitá upozornění !!!

Jedná se o klasickou krabičku typu Lock & Lock o objemu 350 ml. (zkrátka velikost malá). Při založení 2 x CWG by mahdy1666 + několik hraček, tužka, ořezávátko, mudlokarta a samozřejmě logbook. POZOR !!! Důležité upozornění !!!!! Do geoobjektu vstupujte otevřením otáčivého hřebíku a po odlovu a odchodu po sobě dvířka pečlivě zavřete. Prosím, vlastní kešku vracejte polohou naležeto, tak aby krabička nevypadla z úkrytu !!! Odlov v noci, resp. ve tmě si dobře rozmysli, přestože zákazový atrtibut nedávám... Díky ;-)


POZOR !!! Velká soutěž malého GeoNeposedy... Komu se podaří zachytit a přidat do logu GeoNeposedy fotku z posedu, nebo si udělá pěkné "GeoNeposedoselfie", ten získá malý bezvýznamný virtuální bodík a především dobrý pocit. Pokud se vám podaří vyfotit zvěř (srnka, jelen, daněk, divočák, nosorožec, klíště ...atd.) přímo z posedu, tak to máte za krásných 10 bodů... Seznam kačerů a kachniček, kteří "Mahdyho Bezvýznamný Virtuální Bodík" (MBVB) z GeoNeposedy získali, najdeš níže v listingu. Lovu zdar a kešce GeoNeposeda zvlášť ! ;-)

Mahdyho Bezvýznamný Virtuální Bodík (MBVB) z GeoNeposedy ke dni 23.5.2018 do 12:30 hod. získali tito kačeři:


mandici, lides1977, Jarda Vála, Bluebaloon, lisovcechova, Sigmundovi, astr443, Qwalik, jungova, bluetracer, Miotix, dankesen, Geokulda, Hihňálek, (tento "MBVB seznam" je průběžně aktualizován :-))Velká GRATULACE všem MBVB držitelům !!!A tady můžete ohodnotit, jak se vám tahle tradička - "GeoNeposeda" líbila...Owner "GeoNeposedy": mahdy1666 + georatolesti T+F


A teď kam dál kačere... ??? Zvu Tě do nedalekých Úval u Prahy, kde Tě čeká několik dalších kešek od mahdyho1666 a mnoho dalších zajímavých kousků od zdejších kačerů...


Nezapomeň se poklonit statečným bojovníkům z nichž mnozí padli i za Tvoji svobodu, aneb přišel čas poznat místa tvrdých nelítostných bojů na Úvalsku během krvavé lázně zvané Úvalsko-Čínská válka. Válečnými útrapami byla těžce zkoušena byla i tajemná oblast Myší díry u Myšího potoka a hrdinní úvalsko-skeříkovští ostřelovači pálili na zbabělé číňany hlava nehlava přímo z útrob Žlutého slona Skeříkovského. Po odlovu nezbedného tlustokožce se pokochej překrásnou přírodou romantické Naučné stezky „Škvorecká obora – Králičina“. A co se také seznámit s případem chladnokrevného kata "kolínského gangu", pětinásobného vraha a odlovit si Biedermanovu vražednou kešku ? Nezapomeňte také navštívit barevnou (míněno podle fasád domů... :-)) úvalskou čtvrť Nové Slovany. Povinností, a to nejen pro rádoby hudební znalce, je však seznámení se s pravdou o našem hudebním skvostu Škvorajda od Bedřicha Smetany. Jestli se právě drbete na hlavě, rozhodně nezoufejte a místo Orthosanu s Diffusilem si odlovte Vesh Kesh čili Veš Keš. Určitě také máte rádi mašinky a rádi si je a sebe fotíte - v tom případě na vás čeká "zakázaná" webkamerová keška OVWCK - Ouvalská Vlaková WebCam Keš. Když už jste v těch Úvalech, tak jste tak trochu zdejší Návštěvníci a hledáte to své správné CML, vlastně CML-CWG-Veksl-Centrum Úvaly. Pak také budete mít tu pochybnou čest poznat takřka osobně místního zákeřného konfidenta Gestapa zvaného Hans Hagen von Skerikow. Příjemný stín vám za necelých 50 let vykouzlí javor Mahdystrom. Hezké okolí celého Ouvalska poznáš nejlépe tak, že se se zelenou projdeš po Zelené po Ouvalsku. Literární ikona celého Úvalska, slavná Maruška, se vám obnaží pod statným listnáčem zvaným BDSM - Bloody Dub Soudružky Mary. O tom, že není čtyřicet jako čtyřicet, Tě přesvědčí kešule M40 versus M40. Hned přes údolíčko od M40-tky bude v budoucnu stát "dálniční" mimoúrovňová křižovatka R12 MÚK 101 - Mahdyho Úvalská Keška. Jestli máš rád med, včelí žihadla a (hmyzí) píchání tak si to užij u UÚÚ - U Úvalských Úlů. Pokud ještě nemáš dost korona-geo-lockdownu a toho všeho šílenství kolem Covidu-19, tak se neprodleně dostav na povinné "geo-očkování" v podobě PRvní DEmentní Lockdownovky. O kousek dál, v Kamenici u Prahy si s ownerem zavzpomínáte na poslední dekádu komunismu v ČSSR při OOO - Olešovických Osadních Osmdesátkách. V samém srdci stověžaté matičky Prahy, pár metrů od Můstku navštívíte dokonalou oázu pohody a nasajete kačerský mikroklid u KKK - "Kešky Klidné Kotce". Také si zajeďte na malebnou Vysočinu a odlovte si Čapí hnízda ve Ždírci nad Doubravou, ale opeřence nechte na pokoji… Tak úspěšný lov kačere ! ;-)

Díkeš kačerky a kačeři ;-)

Hezký den a díky za odlov ! smiley

Owner: mahdy1666

Profile for mahdy1666
CWG Kolekce - mahdy1666_________________________________________
Historie kešky:
listopad 2017 - úvahy o založení kešky
5.11.2017 - zaměření kešky
11.11.2017 - uložení kešky
13.11.2017 - publikování kešky (by Rico Reviewer)
30.12.2018 - 100. nález kešky ;-)
23.4.2020 - 200. nález kešky ;-)
22.8.2021 - nová schránka č.3 včetně nového logbooku č.3 na místě ;-)
x.x.2021 - 300. nález kešky ;-)

Informace o kešce "GeoNeposeda":
Umístění: 1.
Logbook: 3.
Schránka: 3.
Počet zmizení: 2
Poslední kontrola: 28.9.2021

Jistě Tě zajímá, jak bude zrovna vypadat nebe nad Tebou, když budeš lovit tuhle naší kešuli ?

Additional Hints (Decrypt)

i xyvqh bqcbpíiáz mn zlfyvipbibh ceqryxbh

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)