Skip to content

Locked in Oostendorp Wherigo Cache

This cache has been archived.

Komplot: Hey is mooi geweest voor deze.

More
Hidden : 12/29/2017
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Deze Wherigo kan gespeeld worden in Oostendorp.

Oostendorp is een dorp in de gemeente Elburg in de Nederlandse provincie Gelderland.[2] Het gemeentehuis van Elburg bevindt zich hier. Tot 1974 behoorde Oostendorp bij de voormalige gemeente Doornspijk. Uit de naamgeving valt af te leiden dat Elburg als centrum werd gezien: ten oosten van die stad lag de toenmalige buurtschap Oostendorp. Oostendorp wordt in 1307 al genoemd.

Start deze Wherigo en ga naar Oostendorp. Zoek daar de juiste uitgang en de Wherigo laat je weten waar je de cache kan vinden. De uitgang is 1 van de wegen waar je de bebouwde kom verlaat. Je zal meerdere uitgangen moeten bezoeken om te kunnen ontsnappen.

Met dank aan Kroes Flowers voor zijn hulp en het maken van onderstaande banner welke je mag toevoegen als deze cache hebt gevonden.

Hier is de code om de banner te plaatsen:
<a href="http://coord.info/GC7GGT5"><img src="http://www.kroesflowers.nl/geocaching/GC7GGT5/banner.jpg" /></a>

Note:

  • Deze Wherigo is geprogrammeerd voor gebruik op smartphones
  • Deze Wherigo is succesvol getest in het veld met een android telefoon
  • Het spel wordt regelmatig opgeslagen na succesvolle acties

Additional Hints (No hints available.)