Skip to content

Szprotawski Dönerstag 2018 Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Thursday, 29 March 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


11 lat temu niemieccy keszerzy wymyślili ogólnonarodowy czwartkowy event przy kebabie, czyli tzw

Donerstag

 

Rok temu świętowaliśmy z tej okazji, w tym roku również zapraszamy. Spotkanie odbędzie się 29 marca w Franko KEBAP w Szprotawie przy ulicy Odrodzenia (patrz koordynaty startowe). Ilość miejsc dość ograniczona, bo lokal nie powala ogromem (wszakże kilkanaście miejsc się znajdzie), ale jeśli frekwencja i pogoda dopiszą, kebaba można przecież zjeść nawet na zewnątrz :)

Poprzednim razem za udział w evencie HQ przewidziało suvenira do profilu. W tym roku już nie, ale zapraszamy na spotkanie w miłym towarzystwie, podczas którego porozmawiamy o naszej pasji, wymienimy się travel bugami i drewniaczkami, oraz zjemy co nieco. Zaczynamy o 17:00, kończymy o 18:00. Podobnie jak poprzednio będą pamiątkowe hand made PWG.

W okolicy znajduje się kilka parkingów, wjazd na jeden z nich wskazuje waypoint Parking, obok przy tej samej ulicy jest kolejny, a na przeciwko jeszcze inny pod marketem. Zaparkować można również w Rynku, o tej porze miejsc jest już sporo i są bezpłatne.

 

 

Wenn Sie an diesem Tag zufallig vorbei sind, bei uns werden Sie herzlich willkommen. Wir starten um 17:00, enden um 18:00 Uhr, Franko Kebab an nangegebene Koordinaten.


Flag Counter

Additional Hints (No hints available.)