Skip to content

Szczecin TB Race - META Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Friday, 09 March 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Z ogromną przyjemnością pragnę zaprosić  na event będący zwieńczeniem trwającego przez ostatnie pół roku szczecińskiego wyścigu trackabli. Niewtajemniczonych odsyłam do opisu mojego eventu startowego: https://coord.info/GC78PYM. Wyścig kończy się 27 lutego o północy (za północ przyjmuję wtorek godzinę 24:00, żeby nie było niedomówień), więc wszystko jeszcze możliwe. Wyniki są dostępne tutaj. Dla pierwszej trójki przewidziane dyplomy i skromne nagrody fundowane przez organizatora wyścigu. 

Event odbędzie się o 19:30, na podanych współrzędnych w lokalu Kicker przy ulicy Nowy Rynek 3, spotkanie potrwa minimum do 22:00. Miejsce w zależności od liczby "will attendów" może ulec zmianie, ale o wszystkim będę oczywiście niezwłocznie informował. Dla tych, którzy nigdy w lokalu nie gościli przypominam, że nie ma tam jedzenia na ciepło, ale obsługa nie robi problemów z zamówieniem czegoś z zewnątrz.

 

 

 

 

Additional Hints (No hints available.)