Skip to content

EARTHCACHE DLA WSZYSTKICH - KALISZ Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Sunday, 25 March 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


EARRTHCACHE DLA WSZYSTKICH

Chyba wszyscy wiemy co to jest EarthCache. Tak to rodzaj skrytki, która jednakl różni się od innych typów jakie znajdujemy i zakładamy podczas naszej gry w Geocaching. Oczywiście wiemy również, że skrytka ta nie posiada fizycznego pojemnika, lecz pokazuje miejsce wyjątkowe. Miejsce gdzie możemy zobaczyć jak powstawała i jak zmieniała się nasza planeta przez wieki.

DLA CZEGO SIĘ SPOTYKAMY ?

Celem naszego spotkania jest wyjaśnienie jak odkrywać i jak zakładać skrytki typu EarthCache. Postaram się przybliżyć wszystkim w możliwie prosty sposób jak to sie robi. Pokazać, że skrytki EarthCache nie są tylko dla wybranych geocacherów i wcale nie trzeba być geologiem, by móc czerpać wiedzę i naukę zarówno z ich odkrywania jak i zakładania. Zobaczycie jakie to może być proste i przyjemne.

KIEDY I GDZIE SIĘ SPOTYKAMY ?

Na spotkanie zapraszam w dniu 25 marca 2018 do Pizzerii Da Grasso w Kaliszu. Nasze spotkanie rozpoczynamy o godzinie 17:00 i potrwa ono do godziny 19:00 (lub dłużej). Bardzo proszę o logowanie obecności z wyprzedzeniem ze względów rezerwacyjnych. Mam nadzieję, że lokal bedzie nas w stanie pomieścić.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Additional Hints (No hints available.)