Skip to content

Na cestách 6: Severný Wales Event Cache

This cache has been archived.

Tomazzo69: Bye-bye North Wales...

More
Hidden : Thursday, 07 June 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ahoj,

 

pozývame ťa na voľné pokračovanie eventovej série "Na cestách", série stretnutí a prezentácií s turisticko-cestovateľskou tematikou, samozrejme v spojení s geocachingom.
Na cestách (asi 6): Severný Wales a West-Midlands v Anglicku
Prezentujú: Tomazzo69 & MalaKešerka
Dátum a čas: štvrtok 7. júna od 18,00
Ukončenie: do cca 20,00
Miesto: reštaurácia blízko súradníc
Vstupné: bez vstupného, za stravu a nápoje

Popis eventu:
Severný Wales a región West-Midlands v Anglicku nepatria pre našinca medzi typické dovolenkové destinácie. Daždivé a chladné počasie aj v auguste, jazdenie na "nesprávnej" strane cesty alebo absentujúce kulinárske zážitky zrejme neznejú príliš lákavo. Na druhej strane však, ak je Tvojím mottom, že "neexistuje zlé počasie, len nevhodné oblečenie", máš rád/rada prírodu, dejiny alebo technické pamiatky, alebo si chceš vyskúšať šoférovanie v štýle Colin McRae rallye, mohlo by to byť to pravé orechové. Ak sa nenecháš odradiť, radi sa podelíme o naše skúsenosti a zážitky napr. z miest Shrewsbury, Ironbridge, či Warwick, alebo z výstupu na druhý najvyšší vrch Spojeného kraľovstva.
Samozrejme, nebudú chýbať ani kešky.
Tomáš a Andrea


 

Radi sa spolu s tebou opäť vyberieme putovať za keškami po rôznych kútoch Slovenska, Európy aj celého sveta, horami, dolinami, moriami alebo púšťami. Konkrétne témy a obrazy budú závisieť od zážitkov a postrehov každého prednášajúceho. Mohlo by to byť veľmi pestré, ako je aj pestré naše kešerské spoločenstvo.

Nemáme pripravený ucelený zoznam prezentujúcich ani témy, ale vieme, že miesta eventov by sa mohli meniť, aby nevzniklo ich reťazenie. Nateraz máme predstavu o troch vhodných podnikoch v meste, z nich dva sú aj dog friendly. Tento ale nie je vhodný pre psíkov.

Výzva pre každého
Ak máš dobrú tému, pekné fotografie alebo film z tvojho cestovania/putovania, ak si nájdeš čas a máš chuť sa so svojimi zážitkami podeliť, kľudne naváhaj a oslov nás.

Spoločný formát prezentácií
Radi by sme navrhli a zachovali spoločný formát prezentácií, aby tieto akcie mali jasný začiatok aj koniec a neutopili sme sa v detailoch. Formát by mohol pomôcť ako prezentujúcim, tak aj účastníkom.
Téma: Turisticko-cestovateľská tematika v spojení s geocachingom
Trvanie úvodnej prezentácie: Do trištvrte hodiny a max. do 100 fotografií; v prípade filmu časový ekvivalent.
Diskusia: Okolo štvrť, max. pol hodiny.
Záver: Voľné posedenie a bežné eventové aktivity, ukončenie eventu do 2 hodín od jeho začiatku
(Myslíme si, že väčšia časová dotácia je zbytočná. Aj tak nemôžeme povedať a ukázať úplne všetko pekné a zaujímave z ciest a pri väčšej záplave slov a obrazu by diváci pravdepodobne prestali danú tému sledovať.)

Tešíme sa na teba, tvoje postrehy, komentáre ako aj na ďalších prezentujúcich!
schevka+Stano, JaSaHram a Sprievodca
Additional Hints (No hints available.)