Skip to Content

<

Dolni Pocernice

A cache by MiroslavRouta Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 11/26/2018
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: large (large)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


RAZÍTKO A POLŠTÁŘEK JE SOUČÁSTÍ KEŠE, NEBRAT!!!

Ahoj, vítejte u mé další keše!
O keši:
Psát listing o Dolních Počernicích je bezpředmětné, protože se o nich spoustu informací můžete dozvědět při putování po letterboxu.
Jak to tedy funguje? Na úvodních souřadnicích najdete infotabuli naučné stezky a na ní malé černé číslo. Pozor, nehledáte číslo infotabule, ale něco jiného. Na úvodkách se zorientujete a podle plánku zjistíte, kde se nachází další infotabule naučné stezky. Zorientovat se lze samozřejmě i u jiné infotabule, jen ne všude je mapka tak zřetelná vlivem opotřebování. Vaším úkolem bude většinu infotabulí najít a něco zjistit - na většině z nich jsou nalepena nebo napsána čísla, neplatí to ale o všech.
Infotabule (mimo 1, 9 (v době přípravy nebyly na místě), 17 (je v zahrádce restaurace), 19, 20, 21 (už to není tak zajímavé a byla by to jen zacházka)) obejít a zjistit potřebná čísla. Celkem vás tedy zajímá 15 tabulí. Na každé infotabuli by měla být čísla pro jistotu dvě. Jsou většinou na horním rantlu tabule, mají černou barvu a jsou velká asi půl centimetru. Jsou jednociferná i dvouciferná, hodnota hledaných čísel tedy může být od 0 do 99. Větší část z nich je zde ve formě samolepky, některá jsou napsána fixem. U tabule 12 a 14 je pak zadání jiné: pod tabulí 12 se nachází v zemi světlo a u něj nějaký technický popis. Vás zajímá číslo za písmeny IP. Tabule 14 pak vypadá úplně jinak než ty ostatní - není na místě ve formě naučné stezky, ale jako samostatná tabule o Počernickém rybníku, na ní se dozvíte, že rybník měl v době vzniku ?? jiter. Ještě malá rada: tabule 6 se na mapce objevuje dvakrát. V reálu existuje jen ta dál od rybníka.
Po dobu chybění infotabule 5 a 6 uvádím, že součet hodnot z těchto dvou je 36.
Finálku naleznete na N 50° 05.(X-405) E 014° 35.(X-491), přičemž X = součet všech zjištěných hodnot.

Informace o krabičce:
Místo: 1.
Logbook: 1.
Krabička: 1.
Počet zmizení: 0
Razítko: 1.
Poslední kontrola: 7.6.2019

Vlada67 děkuji za betatest!

RAZÍTKO A POLŠTÁŘEK JE SOUČÁSTÍ KEŠE, NEBRAT!!!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.