Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Den kurete vindaloo 2018 - Plzen

A cache by 2vkjmch Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, May 16, 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Den kurete vindaloo 2018Rád bych stejně jako v minulých letech pozval všechny milovníky pálivých pochoutek na plzeňský Den kuřete vindaloo, který se koná 16.5.2018 od 17:30 hod v "salonku" restaurace Everest. Myšlenka eventů vznikla na popud milovníka seriálu Červený trpaslík weri.cz a event se už po několikáté koná v Praze o nějaký den dříve. U nás bude jako vždy na prvním místě zdlábnutí pálivé dobroty kuřete vindaloo, která prověří odolnost našich těl :-). Vypůjčím hlášku z Červeného trpaslíka:

"Jak andělské pohoštění! Já mám vindaloo, i když nevím, co to je."


Event je oproti ostatním "vindaloo eventům" po republice odlišný v tom, že neklade důraz na perfektní britský sitcom a že není víceméně striktně určen váš jídelníček. Porce kuřete vindaloo nebudu dopředu objednávat na přesný počet. Budu ale rád, když do "Will Attend" logů napíšete, že si ho dáte. Nahlásím alespoň počet přibližný, aby se na nás trochu připravili. Ale ruku na srdce, ono v podobných restauracích spíš platí, že "dohoda složitější, ale o to více úsměvů". Co si nakonec na místě objednáte bude na vás - třeba si můžete říct, že chcete vindaloo pálivější ;-). Také bych rád, kdyby všichni zájemci o účast dali v případě naplnění kapacity přednost těm co si budou chtít dát vindaloo. Kdo chcete "díky za bod" stavte se jen na skok. Každopádně zůstává, že nejvřeleji jsou vítání fandové Červeného trpaslíka, kteří si přijdou oslavit Den kuřete vindaloo s nějakým tím tématickým předmětem :-).

Když už jsme u toho. Kdo by nevěděl, tak vindaloo pálí (a to celkem dost) a tak pro každého, kdo tuhle dobrotu spořádá budu mít přichystaný malý dárek ve formě tématického CWG. Také letos musím předem dohlédnout zda je vindaloo dostatečně pálivé neb v roce 2016 to byla nějaká slabota. Snad to klapne. CWGčka nejsou za účast jako takovou a ani si nemůžete říct kolik jich chcete. Je to bonus pro toho, kdo vindaloo spořádá. Po zkušenostech z prvního ročníku, kdy si někteří stěžovali, že porce je moc velká a výzvou nebyla pálivost, ale právě velikost porce, by mělo být možno objednat i nějakou poloviční (a ideálně o to pálivější) porci. CWG dávám ze své kapsy a tedy bude na mém posouzení - případně na posouzení určenou osobou, zda byl "úkol" splněn (ale žádný dráb zrovna nejsem). Komu se tenhle přístup nelíbí ať se o tématické CWG nezajímá. Stále počítám i s dalšími ročníky a jsou připraveny návrhy CWG minimálně na pět (viz obrázek v listingu). Například kdo pokoří vindaloo letos potřetí a bude už vlastníkem prvního a druhého stupně, ten dostane stupeň třetí atd. Prostě každý postupuje co jeden ročník s vindaloo o jeden stupeň nahoru. Vedu veřejně přístupnou tabulku největších pravidelných ničitelů zažívacího ústrojí, podle které se toto řeší ;-) (http://1drv.ms/1kAz458).
Tedy CWG není úplně "eventové" ale především "tématické" ;-).

Ti z vás co se na vindaloo neodváží (zase tak pálivé není ;-)) se budou muset spokojit jen s bodíkem za event a případně SQčkem na památku. Mimochodem jako přílohu ke kuřeti vindaloo doporučuji placky "chapati" nebo "nan" a abych nediskriminoval vegetariány, tak CWG u mě bude i za vegetable vindaloo.

Tolik k "hlavnímu programu". Věřím, že všichni rádi uvidíte své geokamarády potit se nad talířem a budete si, tak jako na jiných eventech, sdělovat své zážitky z geocachingu, vyměňovat všeliké trackables věci a sigitemy.

HOLLY: (Hlasem cizího počítače) Genový vzorek přijat a klonován. Metamorfóza zahájena!
Vindaloo na talíři začne zběsile bublat a vřít.
LISTER: Co to, sakra, je?
RIMMER: Co jsme to stvořili?
LISTER: Stvořili jsme vindaloo bestii, napůl člověk, napůl indickej vypalovák!

Kapacita zamluveného prostoru je omezena na pořadatele + 35 míst. Případně se budeme rozšiřovat do hlavní místnosti restaurace.

Na závěr malé shrnutí:


Kdy: 16.5.2018 od 17:30 hod (minimálně do 19hod - dále podle zájmu)
Kde: Restaurace Everest v Lochotínské ulici http://www.indickaplzen.cz/
Upozornění: eventu se každý účastní na vlastní nebezpečí, organizátor není zodpovědný za případné potíže po konzumaci pálivých pokrmů
S sebou: dobrou náladu, odolný organismus a nějaký ten peníz


Vindaloo bestie - Chodba na cizí lodi. Všichni zdrhají, nekolik metru za nimi i LISTER – robocop.
LISTER: "Nestacim vám, jsem v hajzlu!"
Najednou se všichni stejnou chodbou vrací a tesne pred LISTEREM zahnou do jiné chodby. V zádech mají desivou príšeru. Ta pribehne pred robocopíka, zastaví se a zarve. LISTER se bojácne schová za plechovku od ležáku, drcne do ní a ta se rozlije. Zruda šlápne do loužicky piva a zajecí.
LISTER: "No jasne! Ležák! Jediná vec, co rozpustí vindaloo!"
Popadne další plechovku s pivem a vhodí ji bestii do chrtánu. Pak popadne bazukoid a vypálí. Príšera se rozletí na tisíc kousku, kusy masa padnou i na LISTERÍKA, kterého náraz srazí.
Prichází KRYTON, KOCOUR a RIMMER.
LISTER:"Jedli jste už porci poppadomu velkou jako Atlantik? Je to moc dobrý!"(Olízne svou výstroj posetou kousky vindaloo)
KOCOUR: "Ten chlap je fakt trída!"

Additional Hints (Decrypt)

ivm cbfyrqaí bqfgnirp yvfgvath ;-)

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa) 

Find...

84 Logged Visits

Write note 5     Archive 1     Will Attend 39     Attended 36     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 5 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.