Skip to Content

This cache has been archived.

MiroslavRouta: Archivace

More
<

Geocyklopoloorientacni zavod

A cache by MiroslavRouta Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 26 May 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ahoj, vítám vás u mého dalšího eventu!
Tentokrát nepůjde o žádnou prohlídku ani o oslavu nějakého významného dne, nýbrž již podruhé o závod. Dopřejeme si cyklistický závod s prvky orientačního běhu. Samozřejmě závod je pouze doprovodný program, můžete si přijít jen pro bod.
Organizačně k závodu a eventu:
Kdy: V sobotu 26.5. od 11:00 do 11:30 bude oficiálně probíhat event. Minimálně po tuto dobu bude k dispozici logbook. Samotný závod začne cca v 11:10, prosím, aby závodníci dorazili hned na začátek eventu.
Kde: Event bude samozřejmě na uvedených souřadnicích. Co se týče závodu, to se nechte překvapit.
Jak to proběhne: Závod odstartuje cca v 11:10. Startovat se bude minimálně ve dvouminutových intervalech, ale spíš větších. Závodníky prosím, aby byli na místě včas. Každý pojede sám za sebe. Závod proběhne tím stylem, že (minimálně) v prostoru Klánovického lesa budou rozmístěny kontroly, které budete hledat podle orientační mapy. Další kontroly budete hledat podle souřadnic a v podstatě určí, kudy závod pojedete. Počítejte, že během závodu ujedete 40 - 50 km. Ve WA, prosím, uveďte, jestli budete závodit nebo si přijdete jen pro bod. Kapacita je neomezená (omezí se zhruba dva dny před závodem na základě počtu map, který vytisknu, počet bude ale přizpůsoben počtu zalogovaných závodníků).
Trasa není vhodná pro silniční kola.
Bude to něco stát? Ano, startovné na jednoho člověka bude činit 30 korun. Ze startovného budou uhrazeny tisk map a ceny pro vítěze.
CWG pár bude, nicméně budou stejná jako u GC7MQV9, prodej bude stylem „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

32 Logged Visits

Write note 9     Archive 1     Will Attend 9     Attended 10     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 19 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.