Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Particka VII

A cache by Bajuz123 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 07 July 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


A je to tu opäť. Rok si s rokom ruku podal a teda je tu už siedmy ročník našej obľúbenej trojkombinácie. Hra/Lezenie/Opekačka. Zahrali sme si ŠACH, bolo tu GO (hry pre dvoch hráčov), postrieľali sme sa pri BANGu (alebo dali mancatto či úhyb), skúsili sme čosi obtiažnejšie na rozmýšľanie a súhru CARCASSONE, bol tu aj kreatívny DIXIT, spoznali sme POKROVÉHO šampiňóna a tento rok tu máme čosi veľmi jednoduché zo Švédska.


Hra je to veľmi jednoduchá a pravidlá sa naučíte veľmi rýchlo. Stále platí, že si so sebou môžete okrem dobrej nálady doniesť akúkoľvek hru, ktorou sa môžeme všetci inšpirovať do ďalších ročníkov. Teda sa na Vás všetkých tešíme a poďme sa trocha zahrať. Stretneme sa

7.7. o 17.00


Stretnutie potrvá minimálne do 19.00, všetci kešeri s priateľmi ste vítaní. Užijeme si veľa zábavy, master-chef Latzi alebo iný kulinársky skvost snáď opäť vykúzli z jedla rozprávku - čiže bude aj fajnové mäsko opečené. Tešíme sa na príjemnú atmosféru, trocha súťaživosti a aj na inšpirácie do ďalších ročníkov.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.