Skip to content

This cache has been archived.

JuRoot: Je cas zmiznut z mapy uplne, takze dakujem za logy, publikovane AR_kesky a verim, ze sa pri podobnej aktivite este stretneme. Mozno coskoro, nebudem vsak predbiehat :D

More
<

AR_Event

A cache by JuRoot Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 05 July 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Tetrahedron animation

Na svete začali vznikať v posledných týždňoch špeciálne experimentálne kešky, ktoré využívajú technológie AR = augmentovanej ("rozšírenej") reality. Ide o technológie, ktoré sú často ešte na začiatku svojho rozvoja a preto sa každému hráčovi, ktorý má chuť sa do podobnej kešky pustiť, hodí vedieť ako na to, kde sú limity, čo robiť, keď to nejde tak, ako by som čakal.

Počas celého leta majú navyše kešeri s chuťou na vyskúšanie novej technológie možnosť pripraviť vlastné AR kešky. Môžu si tak vyskúšať voľne dostupné technológie a spojiť ich so zážitkami, ktoré prináša geocaching. Dokonalé spojenie techniky a nášho obľúbeného pobytu vonku, nie?

 

Pozývam preto na tento event, kde rád ukážem a vysvetlím ako na AR technológie, poradím pri riešení možných problémov a taktiež si rád vypočujem názory na to, ako vnímate tieto technológie a ich aktuálny stav. Navyše, ak sa niekto bude zaujímať o vytvorenie vlastnej AR kešky, rád poradím a nasmerujem ako na to. K dispozícii bude aj technika potrebná na vytvorenie jednoduchých kešiek.

Event sa bude konať vo štvrtok 5. júla 2018 od 18:00 minimálne do 19:00 (ale to píšem len kvôli pravidlám.. zostaneme, koľko bude potrebné). Na súradniciach nájdete areál obľúbenej Staničky Záriečie, ktorá, dúfam, bude otvorená aj v tento deň. Nájdeme tu nielen priestor ako stvorený na skúšanie AR fičúr, ale aj wifi pripojenie či dobre zásobený bar :D (V prípade potreby zmeny miesta dám vedieť zmenu vopred.)

 

Túto pozvánku nemôžem skončiť inak, ako slovami, ktoré rozbehli AR kešky na Slovensku:

"Mám tušenie, že to časom bude stáť za to." (Rikitan)

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.