Skip to Content

<

Indianske kmeny BONUS

A cache by 3+1Mimoni Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 08/24/2019
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: large (large)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


indi-ni1111

Nad prérií prolétá král ptáků – mocný orel. Z výšin shlíží na zemi a vidí naději. Náčelníci všech osmi kmenů totiž prokázali svoji statečnost a odhodlání, našli prastaré schránky skrývající tajemství a nyní se s nimi přesouvají zpět k sídlu Starého náčelníka.  

Starý náčelník je srdečně vítá ve svém vigvamu: "Zpráva o vaší statečnosti při skládání prastaré mapy se šíří po celém okolí. Nyní vám zbývá naposledy spojit své síly, vyřešit tuto hádanku a místo, kde je ukryto to nejcennější, bude známo i vám. Ať Veliký Manitou vede vaše kroky. Howgh.“

E*G+B.(G-F)(B+A-E)(C)

D*H-A.(H)(E)(F)

indi-ni222222

Potřebná čísla získáte odlovením celé série indiánských letterboxů:

OGLALOVE  

BRULEOVE

HUNKPAPOVE

HIUITE

OOHENUNPOVE

YANKTONOVE

WASCO

PEORIA

 

Prosíme všechny statečné indiány, kteří se dostanou až k pokladu, aby keš maskovali stejně, jak to bylo před jejich příchodem. V keši je samostaná krabička věcí na výměnu + pytlík s CWG, která měňte pouze kus za kus. Ostatní věci z keše prosím neodnášejte a nekazte tak zážitek z keše ostatním nálezcům, jedná se totiž o rekvizity. Za respektování těchto základních pravidel Vám děkují 3+1Mimoni.

A nezapomeňte na odlov této keše vzít i své malé indiány a indiánky, keš by se jim mohla líbit...HOWGH

 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.