Skip to Content

This cache has been archived.

Rajki: Do zobaczenia za rok :)

More
<

GIFF 2018 🎥

A cache by Rajki & gregor1s Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 10 November 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Od kilku lat HQ organizuje wydarzenie pod nazwą Geocaching International Film Festival, czyli krótko GIFF. Do pokazu kwalifikowanych jest kilkanaście kilkuminutowych filmów o geocachingu stworzonych przez samych geokeszerów, a prezentowane one są na całym świecie podczas specjalnych eventów. We wrześniu ogłoszona zostanie lista finalistów.

GIFF Logo


W naszej okolicy takiego wydarzenia do tej pory nie było, postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce. Czerwonego dywanu raczej nie będzie, ale każdy będzie na pewno mile widziany :) Pokaz odbędzie się w Świetlicy OHP w Wiechlicach. Na terenie Ośrodka znajduje się kilka parkingów, inne również w pobliżu poza nim, a w razie większej frekwencji kilkaset metrów obok znajduje się pas startowy nieczynnego lotniska. Logujcie tylko jak najwcześniej will attend, żebyśmy zdążyli w razie czego zorganizować większy ekran ;) Aby czuć się jak w prawdziwym kinie postaramy się o popcorn, a może jeszcze coś innego do przetrącenia czy wypicia.

Bilety wstępu bezpłatne, ilość miejsc ograniczona (około 100 :) Wersja filmów wyłącznie z napisami, nie ma co liczyć na żadne 3 czy 8D, dubbing, albo lektora. Zaczynamy 10 listopada o godzinie 18:00, a o 18:30 rozpoczynamy pokaz filmów. Po projekcji odbędzie się głosowanie oraz inne pozapokazowe elementy eventu, który każdy dobrze zna :) Przynieście więc swoje travel bugi, geokrety, drewniaczki i wszystko czym chcielibyście się pochwalić (ja lubię szarlotkę ;) ). Zakończenie eventu o godzinie 21:00., ale sala i tak jest wolna więc w razie konieczności będziemy mogli posiedzieć dłużej gdybyśmy nie zjedli wszystkiego do tej pory :)

Poniżej linki do filmów z poprzednich lat.

2016 2017
GIFF 2017 GIFF 2017


Tutaj znajdziesz MAPĘ wszystkich potwierdzonych przez HQ eventów GIFF 2018.


Flag Counter

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

54 Logged Visits

Write note 2     Archive 1     Will Attend 23     Attended 19     Publish Listing 1     Announcement 8     

View Logbook | View the Image Gallery of 10 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.