Skip to Content

This cache has been archived.

bezsenna: Dzięki jeszcze raz !

More
<

ZRÓB SE SWETER (Kraków)

Hidden : Saturday, 08 December 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


 


ZASADYKażdy uczestnik przynosi zwykły sweter, kilka ozdób, którymi go przystroi oraz potrzebne materiały (np. igła z nitką, klej).Sweter nie musi być nowy. Można go zakupić w ciucholandzie nawet za 1zł ! Ważne, aby pasował na uczestnika, który będzie go przyozdabiał.

Takie zadania artystyczne idealnie będą współgrały z wymianą niusów geocachingowych, hintów itp. ;)OZDOBYTo już zależy od waszej wyobraźni. Mogą być cekiny, guziczki, sznureczki, stare bombki, naprasowanki, łańcuchy świąteczne, lampki, dzwoneczki, kawałki materiałów itp.WYMÓWKI ...ich nie przyjmujemy (choć jak przewiduje regulamin, jest to zadanie opcjonalne). Każdy z Was ma pomysł na sweter. Wystarczy wpisać w popularnej wyszukiwarce „christmas sweater diy” i już macie podpowiedź! W jednym z ogłoszeń dorzucimy Wam jeszcze inspirujący filmik.

Nie będziemy oceniać talentu lub jego braku! Tu chodzi o mile spędzony czas i przygotowanie na święta :)A CO POTEM?Po przyozdobieniu swetrów zrobimy sobie wspólne zdjęcie.HACZYK!!!Kilka osób zgodziło się na zrobienie podobnego eventu w swoim mieście. Po publikacji innych eventów, dorzucimy listę, żeby być na bieżąco! Mamy nadzieję, że ta mini świąteczna rywalizacja zmotywuje Was do kreatywnego działania i tym bardziej zachęci do przyjścia na spotkanie.LISTA EVENTÓW ŚWIĄTECZNYCHEVENT W ŁODZI


EVENT W SZCZECINIE


EVENT WE WROCŁAWIU


EVENT W OPOLU


EVENT W RZESZOWIE


EVENT HAVIROVEVENT W TORUNIUKIEDY?

08.12.2018

16:00 - 17:30

GDZIE?

ŻyWa Pracownia ul. Celna 5 w Krakowie

 

ZAPRASZAMY!

Sweter

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

62 Logged Visits

Write note 3     Archive 1     Will Attend 24     Attended 26     Publish Listing 1     Update Coordinates 1     Announcement 6     

View Logbook | View the Image Gallery of 70 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.