Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Mala Cena Barrandova RC auticek

A cache by Masa_cz & jakouback Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 25 September 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Letos jsme závodům s RC autíčky zatím moc nedali, ale nic není ztraceno a pár závodů (pravděpodobně doslovně) do konce roku ještě stihneme. Tento na Barrandově berte jako takovou rozcvičku před větším závodem na Opatově, který snad bude někdy začátkem října.

O co půjde

Sejdeme se u menší dráhy, která je tu postavená v lese a uspořádáme na ní závody autíček na vysílačku. Ti, kdo mají nějaké autíčko, tak ho přinesou sebou a zařadí se mezi závodníky. Je jedno, jak velký, rychlý nebo pomalý, stroj máte, kolik má kol, nebo jestli má pásy, žádná omezení nemáme. Ti, kdo žádnou takovou hračku nemají, tak určitě můžou dorazit taky, fandící diváci jsou důležití a dělají tam tu správnou závodní atmosféru.

Kdy

V úterý 25. září 2018         V čase 17:30 - 19:30

Pokud by někdo ze závodníků nestíhal tam být přesně na 17:30, tak nevadí, půjde se zařadit do závodního klání i později, maximálně při hodně pozdním příchodu pojedete o nějakou tu jízdu méně.

V případě extrémě hnusného počasí, tj. kdyby opravdu hodně pršelo a na dráze stála voda, tak se závodit nebude, každopádně event bude, ale bude zkrácen jen na tu nutnou půl hodinku.

Kde

Dráha se nachází v lese u sídliště na Barrandově. Jedná se o menší okruh, dvě klopené zatáčky, pár skoků. Z toho plyne menší omezení pro nízká auta určená na asfalt, tady s nima asi moc jezdit nepůjde. Povrch je hlína, pokud bude sucho, tak počítejte s tím, že se bude dost prášit.

Pokud pojedete MHD, tak je nejlepší dojet na zastávku Chaplinovo náměstí, případně Poliklinika Barrandov, od nich to je nějakých cca. 600 m.

V případě příjezdu autem by mělo jít bezproblémů zaparkovat na uvedeném waypointu, od něj to je na dráhu cca. 150 m.

Pro závodníky

Oproti minulým letům to na tomto závodě mírně zjednodušíme, pojede se jen jedna jediná kategorie, ať to odsýpá a všichni si zajezdí tak nějak stejně. Pokud bude dostatek malých dětí (minimálně tři), tak je vyhlásíme ještě i zvlášť.

Jezdit budeme na okruhu po jednom, pravděpodobně tak, že na jednu jízdu bude mít závodník X minut a čím víc kol během té doby objede, tím lépe, pokud dva najedou stejný počet kol, tak rozhodne čas, za který ten počet zvládli odjet. Takové jízdy dá každý minimálně dvě, pokud bude čas, tak klidně tři, čtyři, záleží kolik dorazí závodníků.

Modely, co mají spalovací motor, nechte prosím doma, přece jenom to je v lese, blízko baráků, takže by se tam neměl moc dělat hluk.

CWG

Přímo k tomuto eventu CWG nebudou, možná budou dostupná nějaká univerzální autíčková z minulých let.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.