Skip to content

This cache has been archived.

JuRoot: Sup do archivu a tesim sa na stretnutie niekedy inokedy.

More
<

Mikuláš 2018

A cache by JuRoot Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 06 December 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Mikuláš 2018

 

Poslúchali ste? Kešky poctivo logovali? Hlavolamy riešili? Ownerov v blahej pamäti zachovávali? Finálky neprezrádzali? Topánky čistili? Kalendár vypĺňali? Údržbu nezanedbávali? Dopravné predpisy na ceste za FTFkom dodržiavali? Blížnemu pomáhali? Reviewera pochválili? Včas zapisovali? DNF priznávali? Zbytočné NA logy nepísali? Ani na Solinkách? Služobne starších ctili? Cudziu kešku nezničili? Nespoilovali? Mladú generáciu inšpirovali?

Či? Vidíme sa? Štvrtok 6. decembra 2018 od 17:00 do cca 19:00. Možno aj dlhšie, ako sa nám bude chcieť, chutiť, piť, kecať s tými, ktorí sa videli nedávno, dávno či vôbec.. no skrátka robiť tie bežné mikulášske oné.. tradičnosti. Event sa bude konať v Pivárskej bašte Rmut. (Ibažeby nie, ale to by som oznámil.. Tento rok sa trochu rezervačke vzpierali.)

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.